
12:20, 5 грудня 2019 р.
Надійне джерело
Дружківка: До Дня людей з особливими потребами учні ОШ №6 отримали подарунки від піклувальної Ради школи

Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами, якій відзначається 3 грудня, у дружківській школі №6 учні з особливими потребами, які навчаються у цьому закладі, традиційно отримують вітамінні подарунки від піклувальної Ради школи.
Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.
Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю.
Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.
В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комплексний огляд автоматики для розпашних воріт
Новини компаній
11:00
5 лютого
08:08
5 лютого
live comments feed...