• Головна
  • Теплоенергетичне обладнання від компанії «John Greaves Energy»
Реклама
11:55, 25 грудня 2019 р.

Теплоенергетичне обладнання від компанії «John Greaves Energy»

Реклама
Картинки по запросу теплоенергетичного обладнання

Картинки по запросу теплоенергетичного обладнання

Для тих, хто зацікавлений в покупці теплоенергетичного обладнання, запрошуємо в світ високотехнологічного виробництва і продукції, в компанію «John Greaves Energy», яка пропонує високоякісний, і ефективний продукт з унікальним дизайном. Перейдіть по посиланню: https://jgenergy.com.ua, і ознайомтеся з каталогом продукції. Тут ви можете вибрати і придбати: моделі пелетних і соломосжігательних котлів.

Види обладнання:

·Твердопаливні котли промислового призначення і комплектуючих до них;

·Соломосжігательние котли застосовуються для обігріву комунальних, промислових і приміщень і будівель, а також для нагріву води.

·Пелетні котли успішно використовуються в будинках, в промислових і громадських будівлях. Пропоновані котли повністю автоматизовані і підходять як для опалення будівель, так і для нагріву води. Гранули - це вид палива природного походження, що отримується з біомаси, пресованої під високим тиском без будь-яких хімічних адгезивов. Найбільш популярним на ринку є деревне пелет, який проводиться з тирси, стружки або тріски. Отримане паливо в формі гранул є дуже компактним і може бути отримано з низьким вмістом вологи, що має дуже високу ефективність згоряння.

Переваги:

1.Опалювальне обладнання виконано у вигляді овальної форми, що сприяє теплозасвоєння горючих газів і відповідно більш ефективної теплопередачі до стінок казана.

2.В каталозi є широкий спектр комплектуючих, включаючи: систему управління котлом, систему запобігання зворотного горіння, завантажувальний бункер, реторние пальника.

3.Обладнання гарантує: більш низькі експлуатаційні витрати, більш високу ефективність згоряння палива, менші викиди різних видів пилу в атмосферу;

Компанія, є виробником обладнання з великою історією, яка поєднує давні традиції з новітніми технологіями. Все обладнання виробляються на сучасних технологічних лініях. Пристрої, які ми виробляємо, відповідають суворим стандартам якості та відповідності. Широка комерційна пропозиція «John Greaves Energy» дозволяє знайти опалювальне обладнання, як для побутового, так і для промислового використання. Чекаємо вас за покупками!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...