• Головна
  • Як визначається обмінний курс?
Реклама
14:24, 30 грудня 2019 р.

Як визначається обмінний курс?

Реклама
Картинки по запросу Коли купувати валюту?

Картинки по запросу Коли купувати валюту?

Що насправді пояснить чому сьогодні євро в два пукти дорожче, ніж вчора, а курс франка, навпаки, знизився? Де побачити найвигідніший курс валют злотий? Від чого залежать коливання курс валют злотий і чи можна це передбачити? Валютні аналітики зазначають, що у світі немає нічого певного, але варто знати тенденції, що спричиняють зміни курсу валют.

Багато українців слідкують за курс злотих до гривні. Особливо зацікавлені в них позичальники, імпортери та експортери. Однак валютні курси опосередковано впливають на мільйони українців, які купують, або їдуть у відпустку.

Звідки взявся цей курс?

Розуміння всього механізму обміну валют ґрунтується на попиті та пропозиції валют на ринках. Валюта, як і будь-який товар, підлягає обміну на ринку і, таким чином, оцінці у вигляді обмінного курсу, за яким щойно обмінювали одну валюту на іншу. Українські експортери та імпортери змушені обмінювати зароблені валюти на гривні, на потреби рівних виплат працівникам. Так само іноземні банки повинні купувати гривню, якщо вони хочуть придбати казначейські облігації України. Ці та мільйони інших угод формує попит та пропозицію, і ціна випливає за цим. Учасниками валютного ринку є також спекулянти, які обмінюють валюту, передчуваючи певні факти, щоб заробити на різниці між покупкою та продажем. На жаль, спекулянти, такі як інвестиційні фонди чи банки, домінують на ринку валютних бірж, широко відомий як Forex, і містять на ньому близько 75% всіх транзакцій. Звідси такі величезні коливання валютних курс злотого після опублікування даних про ВВП чи безробіття.

Оновлення курсу

Курси валют є нестабільними і змінюються так само часто, як будь-яка валюта обмінюється на іншу. Таким чином, курси валют оновлюються, щонеділі близько 24:00 коли відбувається обмін валюти фінансових установ Азії, у п’ятницю до півночі, коли банки в Америці закриваються.

Ми вивчаємо курси завдяки таким інформаційним агентствам, як Thomson Reuters або Bloomberg, які співпрацюють з найбільшими установами світу, що займаються обміном валюти, і коли вони обмінюються, вони повідомляють про такий факт агентству під час його укладення. Виходячи з цієї інформації, середній обмінний курс з усіх транзакцій на даний момент обчислюється за кожну секунду. За одну секунду може бути 10, 100 або 1000 обмінів. Цей середній курс злотого до гривні агентство надає своїм клієнтам і на його основі створюються графіки коливань. Саме це можна побачити в інтернет-обмінних пунктах обміну валют, які оновлюють курси кожні кілька секунд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...