• Головна
  • 10 додатків для безкоштовного вивчення англійської
14:15, 18 січня 2020 р.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської

«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина», - казав Ґете. У сучасному світі можливостей вивчити мову набагто більше, ніж було раніше.

Насправді, наразі кожен з нас має можливість вільно вивчати ту мову, яка йому необхідна, безкоштовно. Однією з найпоширеніших мов світу є англійська. Саме тому ми вирішили представити вам 10 додатків для вивчення англійської мови безкоштовно.

1. Duolingo

Найпопулярніша і проста у використанні програма Duolingo - мобільний додаток з вивчення мови в ігровій формі. На сьогоднішній день користувачі, які знають російську мову, можуть вивчати англійську, турецьку, французьку, іспанську, німецьку мови. Якщо ви володієте англійською, то список мов для вивчення значно розширюється. Серед них японська, китайська, норвезька, Хінді та багато-багато інших. Можна вивчати навіть неіснуючі мови, наприклад, валерійську (хто дивився Гру Престолів, той зрозуміє).

Крім того, зараз Duolingo працює і на комп'ютері.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-1

2. Memrise

Це навчальна платформа, яку створили користувачі. Для навчання використовуються картки. Вона спеціалізується на вивченні мови.

Memrise має більш ніж 150 мовних курсів на 25 мовах. Додаток має більше 20 мільйонів зареєстрованих користувачів.

Додаток дуже зручний і простий у використанні. А завдання зроблені так, щоб краще запам’ятовувати мову. Ще б пак, програму розробив чоловік, який спеціалізувався на науці людської пам’яті.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-2
10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-3
10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-4

3.  Busuu

Ще одна програма для вивчення мов в ігровій формі - Busuu.

Зручний додаток в ігровій формі: багато картинок і тестів. Підійде тим, для яких вивчення іноземних мов - хобі. Доступні англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, португальська, японська, турецька, арабська, польська і китайська.

Програма дозволяє користувачам взаємодіяти з носіями мови з усього світу.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-5

4. LinguaLeo

Один із найвідоміших сервісів для вивчення англійської мови. Окрім сайту, у компанії також є доволі функціональний додаток.
Програма підходить і дітям, і дорослим з різними рівнями мови. Перед початком навчання програма аналізує ваші знання та пропонує вам найоптимальніші завдання.

Сервіс дає змогу вивчати мову через цікаву гру: при завантаженні у вас з"являється левеня Leo, якого ви підгодовуєте фрикадельками при успішному складанні кожного рівня англійської. 

Після проходження тесту додаток визначає теми, в  яких у користувача є прогалини та підбирає матеріал, який потребує опрацювання. Проте додаток є лише частково безкоштовним: є певні розділи, якими ви зможете користуватись лише на платній основі

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-6

5. Easy Ten

Головна ідея програми – з нею ви зможете вивчати мінімум по 10 слів на день. Програма не потребує багато часу та обере найважливіші для вас слова. У словнику програми більше 22 тисяч англійських слів.

Easy Ten пропонує слова для всіх рівнів, починаючи з самих азів і закінчуючи складними словами, які треба знати для здачі іспитів IELTS та TOELF. Ви можете вибрати будь-який з них, спробувати, і якщо здасться занадто складними або, навпаки, простим, в будь-який момент поміняти.

Крім того, ви можете шукати і додавати в списки слова, які треба вивчити. Наприклад, ви переводите іноземний текст, і щоб нові слова не забувати, створюєте з них новий список. Можна залишити його тільки для себе або зробити загальнодоступним, щоб інші користувачі програми теж могли тренуватися по ньому.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-7

6. Johnny Grammar’s Word Challenge

Не забудемо сказати і про додаток Johnny G. Воно було розроблене на замовлення British Council.
У цій програмі Ви закріплюєте і перевіряєте свої знання за допомогою різних цікавих вікторин. У Вас є 1 хвилина щоб відповісти на стільки запитань, скільки можливо, а в кінці ви зможете дізнатися результат і розглянути помилки і правильні відповіді. Ви можете вибирати, з якої теми ви хотіли б перевірити свої знання (це може бути граматика, слова або вимова).
Ця програма - вікторина включає в себе питання як для тих, хто вивчає англійську рівня Beginner так і для рівня Advanced і охоплює широке коло тем, таких як "Їжа", "Ресторани", "Хобі" та інші. У міру збільшення кількості правильних відповідей гравці можуть заробляти значки, просуватися по турнірній таблиці в мережі і змагатися з друзями.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-8

7. LingQ

Додаток, який допоможе вам читати, перекладати і слухати тексти англійською мовою. Обрані вами незнайомі слова в текстах будуть виділятися певним кольором (залежно від рівня складності запам'ятовування слова). Таким чином ви не просто зазубрюєте нові слова, а запам'ятовуєте їх в контексті.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-9

8. EnglishDom

Додаток для тих, хто вивчає англійську мову. ED Words допоможе поліпшити словниковий запас за допомогою карток. Вдосконалюйте англійську виконуючи 4 види тренувань на запам'ятовування слів і збагачуйте свою мову мінімум на 10 слів щодня, 300 слів - за місяць і 3 000 слів на рік. Якщо не знаєте з чого почати навчання, то в ED Words можно знайти більше 350 готових тематичних наборів або створювати власні добірки.

Для запам'ятовування нових англійських слів в додатку використовується розумний алгоритм інтервальних повторень, заснований на кривій забування слів Еббінгауза. Також, ви завжди зможете відслідковувати прогрес вивчених слiв і пройдених тренувань.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-10

9. Anki

Anki — безкоштовна програма з відкритим кодом для полегшення запам'ятовування слів, виразів і будь-якої іншої інформації за допомогою розподілених повторень.

Додаток AnkiDroid пропонує один з найбільш ефективних способів вивчення інформації – навчальні флеш-картки. Сервіс призначений не тільки для вивчення іноземної мови. Ви також можете вибрати і завантажити ваші картки і таким чином вчити слова потрібної тематики.

База додатки містить понад 6000 готових колод карт. Також ви можете створювати їх самостійно.

10 додатків для безкоштовного вивчення англійської, фото-11

10. Rosetta Stone

Це не просто сервіс для вивчення іноземної мови, це цілий набір мобільних додатків до одного з найвідоміших інтерактивних підручників. 

Перевагою Rosetta Stone є унікальна методика, що дозволяє вивчати мову так, як це роблять діти - інтуїтивно, без книжок з граматикою та словників. Подібний підхід досить цікавий та дієвий, адже особливістю програми є імітація занурення в англомовне середовище. На Rosetta Stone у Вашому розпорядженні великий набір інтерактивних уроків, метою яких є створення асоціативного ряду. Програма підходить як для новачків, так і для просунутих користувачів. За допомогою мікрофона програма може оцінити правильність Вашої вимови, що не може не тішити. Безкоштовно пропонується ознайомча версія даного підручника з обмеженою кількістю базових уроків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов‘янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #анлійська мова #вчити англійську безкоштовно #як вивчити англійську
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...