• Головна
  • Підготовка до тесту IELTS в мовному центрі TOWER
Реклама
10:50, 24 січня 2020 р.

Підготовка до тесту IELTS в мовному центрі TOWER

Реклама
Картинки по запросу Підготовка до тесту IELTS в мовному центрі TOWER

Картинки по запросу Підготовка до тесту IELTS в мовному центрі TOWER

IELTS - це тест з англійської мови, який сприяє міжнародної мобільності. Більше 8000 організації в усьому світі шанують IELTS в освітніх, професійних та імміграційних цілях. Якщо вам потрібен тест, який оцінить мовні навички студентів, співробітників або потенційних кандидатів, IELTS - це те, що ви шукаєте! Мовний центр TOWER в Києві пропонує підготовку до здачі IELTS за спеціально розробленими програмами. Програми навчання розраховані на гнучкий формат, включаючи: групи від 4-6 чоловік, а також заняття з індивідуальною формою навчання за допомогою програми Skype.

Тест IELTS - це надійний інструмент, який допоможе вам:

  • Закріпити навички володіння англійською мовою на відповідному рівні для бажаючих взяти участь у міжнародних програмах обміну. IELTS називається змінює життя тестом. Завдяки цьому мільйони студентів почали вчитися в іноземних університетах, знайшли роботу, а часто і свій новий будинок, за кордоном. Сертифікат мовного іспиту IELTS, це множинні можливості. За допомогою сертифіката можна підтвердити кваліфікацію, пройшовши незалежне тестування за міжнародними системами оцінки.

Особливість тесту?

IELTS - це тест на підвищення кваліфікації, що не вимагає від кандидатів попередньої оцінки їх навичок. Тому він підходить для людей на всіх рівнях володіння мовою. IELTS тестує 4 ключових навичок: аудіювання, говоріння, письмо і розуміння написаних текстів.

В якому випадку варто скористатися послугами мовного центру TOWER?

  • ви готуєтеся до іспиту IELTS в академічній або загальної версії;
  • ви хочете інтенсивно практикувати окремі компоненти іспиту IELTS (говоріння, письмо, читання або аудіювання) на основі екзаменаційних тестів;
  • вам потрібен зворотній зв'язок з викладачем, який володіє мовою спеціалізується на підготовці до іспитів IELTS;
  • ви хочете скористатися онлайн-курсами з викладачем в режимі реального часу.

За допомогою спеціальної підготовки до тесту IELTS в мовному центрі TOWER:

  • ви зосередитеся на обраних вами мовних навичках: говорінні, письмі, читанні або аудіюванні, познайомитеся з типами завдань, специфічними для IELTS, вивчіть і відпрацюєте корисні прийоми і стратегії іспиту, отримаєте кваліфіковану підтримку фахівців і можете закріпити отримані знання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...