• Головна
  • Дружківську школу №17 відібрано для участі у другому етапі проекту «Освітній марафон»
12:50, 29 січня 2020 р.
Надійне джерело

Дружківську школу №17 відібрано для участі у другому етапі проекту «Освітній марафон»

Дружківську школу №17 відібрано для участі у другому етапі проекту «Освітній марафон»

Сорок шкіл із Луганської та Донецької областей 27 січня отримали "листи щастя" та вийшли у другий етап «Освітнього марафону» - проекту, покликаного підвищити конкурентоспроможність закладів освіти Донецької та Луганської областей. І серед найкращих - Дружківська загальноосвітня школа I - III ступенів №17.

Команди цих учбових закладів розробили концепції розвитку навчального закладу та набрали необхідну кількість балів, щоб продовжувати працювати за проектом далі.

На старті «Освітнього марафону» було відібрано 60 шкіл, а до фінішу дійдуть  лише 20. Десяти з них Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" та проект USAID Ukraine «Демократичне врядування у Східній Україні» допоможуть у підготовці грантових заявок для реалізації стратегій розвитку закладів, поетапним створенням яких і займаються шкільні команди протягом дев’яти місяців.

В рамках марафону, який почався в грудні 2019 року, 60 команд пройшли навчання на очному інтенсиву в Києві, де їх готували працювати в умовах Нової української школи (НУШ) і розробляти концепції розвитку, критично аналізуючи слабкі і сильні сторони навчального закладу.  

До 20 січня учасники представили на розгляд експертів свої розробки - кращими визнали концепції, які набрали не менше 67 балів з 100.

«До другого туру "Освітнього марафону" увійшли 27 шкіл з Донецької області та 13 - з Луганської.  Тепер учасників марафону чекає робота по удосконаленню представлених концепцій, щоб вони могли гідно представити їх під час наступного очного інтенсиву, який запланований в Києві на кінець лютого цього року», - говорить програмний менеджер проекту Ірина Ліньова.

"Освітній марафон" реалізується БО "Благодійний фонд" Фонд соціальних інновацій "З країни в Україну" в рамках проекту "Демократичне врядування в Східній Україні" (DG East) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #освіта #школа 17 #топ 40 #найкращі #відбір #другий етап #проект #освітній марафон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...