• Головна
  • Приватизація житла швидко та вигідно
Реклама
17:20, 31 січня 2020 р.

Приватизація житла швидко та вигідно

Реклама
Картинки по запросу Приватизація житла

Картинки по запросу Приватизація житла

Як відомо, кожному громадянину України надано право на отримання безкоштовно у власність 21 кв метра площі, що належить до державного житлового фонду. До того ж, на кожну сім'ю додатково начисляють ще 10 кв метрів. Згідно вищезазначеного, ви за бажанням можете приватизувати державну квартиру чи кімнату у гуртожитку, якщо ви мешкаєте там постійно та маєте відповідну прописку.

Що вам буде потрібно зробити для майбутньої приватизації?

Перш за все, зібрати і підготуватидокументи за списком, який буде розміщено нижче. Також повинно буде провести технічну інвентарізацію житла, що буде підлягати приватизації, та оформити технічний паспорт на квартиру. Лише після цього вам буде потрібно звернутися до місцевої госадміністрації, маючи в наявності всі перераховані документи. Згодом буде здійснена реєстрація права власності на нерухомість.

Зверніть увагу: якщо у помешканні, яке ви будете приватизовувати, робилися перепланування – це потрібно узаконити. З’ясувати, які ще ремонтні дії підлягають попередньому узаконюванню, ви дізнаєтеся на нашому сайті.

Отже, ці документи вам потрібно буде підготувати для приватизації житла:

1.Техпаспорт на кімнату чи квартиру.

 2.Заява, оформлена в ЖЕКу.

3.Копії з паспортів усіх повнолітніх осіб, які прописані на означеній житловій площі (для дітей – копії свідоцтв про народження).

4.Довідка форми 3 про склад сім'ї, яку надає ЖЕК.

5. Копія ордера про отримання житлової площі.

6.Довідка про відсутність наявності у вас приватизованого раніше житла.

7.Якщо деякі члени родини тимчасово відсутні, від них потрібно отримати письмову згоду на проведення приватизації.

Процес приватизації – досить тривала процедура. До того ж, закон має певну кількість нюансів та обмежень, які потрібно розглядати у кожному окремому випадку. Тому співробітники нашої компанії https://anc-project.com/privatizaciya-kvartiry.html зможуть допомогти вам розібратися в усіх складових процесу.

Якщо деякі документи відсутні, ми допоможемо вам їх відновити. Також наші фахівці здатні у прискореному режимі оформити техпаспорт на житло, яке підлягатиме приватизації.

У вашій квартирі відбувалися ремонти та перепланування? Наші спеціалісти допоможуть оформити наявні зміни швидко та технічно грамотно.

Якщо у вас виникли питання, або ви потребуєте більш детальної інформації – зверніться до нас онлайн або зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...