• Головна
  • Дружківка: КАТП планує підвищити тарифи за прибирання побутових відходів
12:46, 13 березня 2020 р.
Надійне джерело

Дружківка: КАТП планує підвищити тарифи за прибирання побутових відходів

Дружківка: КАТП планує підвищити тарифи за прибирання побутових відходів

Дружківське КАТП 052805 інформує споживачів, що планується встановлення тарифів на послуги з поводження з твердими і рідкими побутовими відходами.

Метою встановлення тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами є приведення діючих тарифів у відповідність до вимог чинного законодавства і доведення їх розмірів до економічно обґрунтованого рівня.

Місячна вартість послуг з поводження з твердими побутовими відходами для населення відповідно до планового тарифу складе:

- багатоквартирні і одноквартирні будинки з наявністю усіх видів благоустрою з річною нормою накопичення 1,3 м кв. на одну людину - 17,43 грн (зараз - 16,33 грн);

- багатоквартирні і одноквартирні будинки за відсутності видів благоустрою з річною нормою накопичення 1,4 м кв. на одну людину - 18,77 грн (зараз - 17,59 грн);

- одноквартирні будинки з присадибною ділянкою з річною нормою накопичення 1,5 м кв. на одну людину - 20,11 грн (зараз - 18,85 грн).

Подальше застосування діючих тарифів не відповідає фактичним витратам підприємства, призведе до виникнення збитків, нестачі обігових коштів.

Підприємство не матиме можливості вчасно розраховуватися за паливно-мастильні матеріали, запасні частини, послуги з поховання твердих побутових відходів на полігоні.

Письмові зауваження і пропозиції приймаються протягом 7 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: 84201, м. Дружківка, вул. Привокзальна, 6; тел.: 4-64-42.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #комунальні послуги #підвищення #тарифи #катп #прибирання #побутові відходи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...