• Головна
  • Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО)
11:05, 19 березня 2020 р.
Надійне джерело

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО)

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО)

Як ми раніше повідомляли, усі навчальні, дошкільни та позашкільни заклади нашого міста були зачинені на карантин. Але, щоб наприкінці навчального року карантин не перетворився у тритижневі канікули, у школах та технікумах було прийняте рішення про впровадження дистанційного навчання на цей час.

Так, у Дружківці 17 березня за сприяння адміністрації школи №17 був організований тренінг " Classroom в системі дистанційної освіти".

Керівництво закладу чудово знає про обмеження щодо зібрань, тож тренінги проводилися для невеликих груп до десяти осіб.

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-1

Своїми наробками щодо організації навчання за допомогою сервісів Гугл поділилися учитель англійської мови ЗОШ №17 Вікторія Міхєєва та учитель інформатики Ольга Кудін.

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-2
Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-3

Викладачі розповіли про переваги даної системи та вчили колег створювати навчальні курси, запрошувати учнів та додавати завдання.

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-4

Учні 10-Б та 5-А класів, класні керівники Вікторія Міхєєва та Вікторія Бутовська із початку цього тижня вже працюють з Гугл-сервісом Classroom в процесі дистанційного навчання, інші класи теж долучаються.

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-5
Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-6

Вчителі провели опитування серед учнів та їх батьків стосовно організації такої форми навчання та отримали, зокрема, такі відповіді:

«Без школи, звичайно, нудно, - каже учениця 10 класу Ірина. - Але завжди хотіла спробувати як це - навчатися вдома. Це круто: пишешь класні роботи в будь-який час, самостійні, контрольні через мережу. Без пояснень вчителів складно трохи, теми потрібно самому вивчати, але є матеріали, які вчитель розміщує для нас у групі. Мені здається, дистанційне навчання краще, ніж просто сидіти вдома і нічого не робити".

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-7

Учениця 10 класу Христина додає:

"Як на мене, це зручно, адже не треба вставати рано, а можна розподілити час і вчитися. Але є мінус: іноді завдання «підвисають» або взагалі не відкриваються через погане інтернет-з'єднання".

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-8

Батьки учнів теж підтримують ідею дистанційної освіти під час карантину.

Дружківка: Що думають школяри та їх батьки про дистанційне навчання (ФОТО), фото-9

Ось враження Катерини Мироновой, мами п'ятикласника школи №17:

"Ідея дистанційного навчання спочатку лякала, бо це нове, щось інше й незвичне для дитини. Вихід із зони комфорту завжди насторожує. А потім, коли вчителі передали через мережу завдання, стало все ясно і зрозуміло. Я вважаю, що це зручна форма навчання. Мінус тільки в тому, що іноді не завантажуються якісь завдання, думаю, це пов'язано з великим навантаженням на одну программу. Можливо, так відбувається, коли всі сідають за домашнє завдання одночасно. А так все подобається".

А ось думка ще однієї мами учня школи - Євгенії Скоробагатої:

"Хотіла б висловити величезну подяку за дистанційне навчання! Ми спробували це вперше і це цікаво, пізнавально. Буває, не все відразу виходить зрозуміти, що до чого, але це справа часу. Моїй дочці Єлизаветі дуже подобається!"

Отже, чи готове наше місто до дистанційної освіти? Останнім часом в соцмережах поширюються дописи щодо неспроможності навчальних закладів Дружківки налагодити освітній процес дистанційно. Насправді ж, виявляється, що це не відповідає дійсності.

У час комп'ютерних технологій учителі вже давно на "ти" з сучасними гаджетами - створюють блоги та сайти, групи в соцмережах, діляться із учнями відеоуроками, презентаціями, посиланнями, тестами. І цей процес незворотній. Далі він буде тільки удосконалюватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #освіта #карантин #дистанційне навчання #приклад #досвід #школа 17 #думки #батьки #учні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...