• Головна
  • Як вибрати рушник: повнийгід по покупці
Реклама
10:05, 24 березня 2020 р.

Як вибрати рушник: повнийгід по покупці

Реклама
Полотенца

Полотенца

Рушник-незамінний предмет в кожному будинку. Питання про те, як вибрати рушник, рано чипізновиникає перед кожною людиною. Що ж, здавалося б, нічого складного:» Прийшов, побачив, переміг", тобтовибрав. Але насправдіситуаціякудискладніша.

Раніше, за часівзагальногодефіциту, люди брали те, щобуло, а зараз — випідете в магазин і виявите, щочого там тількинемає: короткий і довгий ворс, різнийрозмір, різнепризначення, і навітьтканини абсолютно різні. Ви можете заплутатися в цьомувиборі. Щослідвраховувати при виборі рушника, щобвінбувм'яким і вірним другом для вас протягомбагатьохроків, а не джереломвічногоневдоволення і розчарування?

Бажаєте придбати рушники оптом? У такому разі вам варто відвідати інтернет-магазин Махровый мир!

Ну, звичайно, в першучергу, йогопотрібнопомацати - вінповиннен бути м'яким на дотик, щобвивідчували себе комфортно, торкаючись до нього. Давайте з'ясуємо, на щощезвернутиувагу при виборі рушника…

Здатністьвбиративологу-цеосновна характеристика, вона залежитьвід типу пряжі, способу переплетення ниток. Щобперевірити продукт на гігроскопічність, необхідновилити на ньоготрохи води: якщо вона швидковбирається, то матеріал, з якоговиготовлено рушник, натуральний. Якщоматеріалсинтетичний, вода буде стікатикраплями вниз. Обтиратисяцим рушником буде незручно.

Важливо!

Звичайно, далеко не коженпродавецьдасть вам можливістьзмочити свою продукцію. Саме тому, щобзрозумітивластивостіматеріалу, звернітьувагу на етикетку. Вона маєпозначення, використовувані для тканин.

Щільність рушники-щільністьвизначаєтьсякількістю волокон, використовуваних для виготовлення одного квадратного сантиметра матеріалу, вимірюваного в грамах на один квадратний метр. Індексщільностітакожзалежитьвід типу пряжі, яка використовується для виготовленняматеріалу.

Як вибратищільністьрушників? Як правило, цейпоказниквказаний на етикетці. Чим вищецезначення, тимкраще продукт вбирає воду. В середньомузначенняпоказникаколивається в межах 350-750 г / м2.

Важливо!

Матеріали з низькоющільністюпоглинаютьвологу, але сохнуть швидше. Занадтовисокащільністьпризведе до того, що рушник буде сохнутидужедовго.

Довжина ворсу — середнядовжина ворсу складає 3,5-8,5 мм. Короткий ворс погано вбираєвологу, а надтодовгийшвидкозношується і приходить в непридатність. Найоптимальнішезначення-5 мм.

Ступіньжорсткості - якщо рушник занадтом'яке, значить, до складувходятьсинтетичні волокна, якізнижуютьгігроскопічністьвироби. Такі рушники підійдуть людям з чутливоюшкірою, дітям і літнім людям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...