• Головна
  • Вибираємо крапельну стрічку для поливу
Реклама
14:08, 26 березня 2020 р.

Вибираємо крапельну стрічку для поливу

Реклама
Вибираємо крапельну стрічку для поливу, фото-1

Неодмінною умовою для зростання будь-яких рослин є правильний полив. Існує безліч відомих технологій, але особливо вигідно себе зарекомендувала лента капельная для поливу саду то городу. Сьогодні вона активно застосовується багатьма городниками.

Основні переваги систем крапельного поливу

Явними плюсами є такі особливості:

  • крапельний полив має на увазі індивідуальну подачу води кожній рослині - рідина не витрачається даремно;
  • автоматизація процесу - крапельне зрошення не вимагає постійного контролю, вода надходить у міру споживання;
  • рідина надходить рідини вже в підігрітому стані - за рахунок сонячного тепла, при просуванні по шлангах;
  • стрічку не треба постійного переміщати з місця на місце - необхідно тільки спочатку сезону крапельне зрошення купити і встановити;
  • прийнятна вартість - сьогодні практично всім доступна можливість пріобесті крапельне зрошення;
  • простота монтажу - встановити крапельний полив на своїй ділянці можна самостійно, не будуть потрібні будь-які особливі знання чи вміння.

Как правильно вибрати крапельну стрічку для поливу

Якщо необхідно облаштувати в саду або на дачі крапельний полив тоді сайт progress-way.com.ua - це місто де можна підібрати всі необхідні пристосування за прийнятними цінами.

Сьогодні крапельний полив купити можна з інтегрованим або жорстким емітером.

Варіанти з інтегрованим емітером здатні працювати при самих мінімальних показниках тиску води. Тому будь-який бажаючий може купити такий крапельний полив, не виходячи з дому, через інтернет. Навіть не буде потрібно наявність водопроводу або насосної станції, щоб такий крапельний полив купити в Україні, так як для облаштування подібної системи підійде будь-яка ємність для рідини, яка розміщена на узвишші. Такий крапельний полив городу підходить для будь-яких грунтів, особливо глинистих.

Вартість стрічок крапельного поливу з жорстким емітером напряму залежатиме від кількості отворів на погонний метр вироба. Для функціонування необхідні показники нижнього робочого тиску від 0,5 Bar.

Відмінності систем крапельного поливу

  • Крім емітерного варіанту розрізняють ще типи лабіринт і щілинний крапельний полив.
  • Лабіринт - це крапельний полив ціна якого порівняно невисока.Такий крапельний полив на практиці застосовується сьогодні досить рідко, тому що виникають труднощі при розмотуванні стрічки, тобто є ризик пошкодження емітерів.
  • Якщо купити крапельне зрошення щілинного типу, отримаєте систему, в якій канал вбудований всередині стрічки. Випускні отвори розміщуються в необхідних місцях. Рідина подається рівномірно, шланги легко змотуються і розмотуються. Але якщо купити крапельний полив такої моделі, необхідно відразу подбати і про наявність гарного фільтра для води.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...