• Головна
  • Дружківка: Як в умовах карантину підтримують форму юні спортсмени та артисти (ФОТО)
15:03, 1 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Дружківка: Як в умовах карантину підтримують форму юні спортсмени та артисти (ФОТО)

Дружківка: Як в умовах карантину підтримують форму юні спортсмени та артисти (ФОТО)

З 12 березня 2020 року Кабінет міністрів України ввів на території всієї країни карантин у зв'язку зі стрімким поширенням у світі коронавируса COVID-19.  

В першу чергу ці обмеження торкнулися навчального процесу в школах, технікумах, вузах, позашкільних закладах та дитячих садках.  

У Дружківці, як і в цілому в Україні, вже майже два тижні не працюють творчі гуртки та спортивні секції, в яких займаються дуже багато дітей.

Як відомо, загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня, але, ймовірно, його можуть продовжити, якщо загроза поширення пандемічного вірусу збережеться.  

Але той факт, що діти та їх тренери та наставники не мають змоги зараз займатися у групах, не означає, що тренування та вдосконалення творчої майстерності зупинилися на весь термін дії карантину.

Нещодавно ми розповідали про те, яким чином мотивують продовжувати дома активні заняття вихованців Дружківської мистецької школи - для них влаштували конкурс «Творчий карантин», учасники якого демонструють своє музичне виконання або художні роботи у соціальній мережі Фейсбук.

Вихованці спортивних секцій та творчих гуртків також не сумують під час карантину.

Десятирічна Аліса займається танцями, співом, а також баскетболом, тож кожну прогулянку з домашнім улюбленцем вона перетворює на тренування просто неба.

Отримує завдання як від вихователя дитячого садка, так і тренера з фігурного катання і 5-річна Евангеліна. Вона виконує комплекси навчальних та спортивних вправ, відео яких надсилають її батькам. Потім наставники отримують відео виконання цих вправ та оцінюють їх також онлайн, якщо потрібно, то роблять зауваження.

Восьмирічна Катерина, яка займається вільною боротьбою, разом з мамою і одночасно тренером також продовжує активний тренувальний процес в умовах карантину. Усі завдання та зауваження вона отримує особисто, бо мама-тренер завжди поряд.

Вихованці тренера з легкої атлетики Ольги Лукяновой тренируються у чистому полі, де немає людей. Вони кожного дня виконують завдання тренера для підтримання фізичної форми.

Їхня наставниця також тримає себе у тонусі, виконуючи вправи як вдома, так і просто неба.

Триває тренувальний процес і у вихованців відділення тхеквондо Дружківської дитячо-юнацької спортивної школи. Під керуванням тренерів Володимира Страшненко та Юрія Бірюкова спортсмени виконують завдання, поставлені наставниками, та звітують про їх виконання у вигляді відеозапису тренувань.

І цей процес у тій чи іншій формі зараз, під час карантину, відбувається майже у всіх творчих та спортивних юнаків нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #культура #спорт #заняття #карантин #підтримання форми
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...