• Головна
  • Відсьогодні в Україні посилені карантинні заходи. В яких місцях маска обов’язкова
09:33, 6 квітня 2020 р.

Відсьогодні в Україні посилені карантинні заходи. В яких місцях маска обов’язкова

Відсьогодні в Україні посилені карантинні заходи. В яких місцях маска обов’язкова

Відсьогодні в Україні забороняється перебувати в громадських місцях без маски і виходити на вулицю без документів, що підтверджують особу.

Кабмін заборонив перебувати в громадських місцях без маски і документів з 6 квітня. Окрім цього, заборонено пересування групою більше ніж 2 особи, перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років без супроводу дорослих, заборонено відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги та інші.

Відсьогодні в Україні посилені карантинні заходи. В яких місцях маска обов’язкова, фото-1

Деталі дивіться за посиланням: Уряд заборонив перебувати в громадських місцях без маски і документів з 6 квітня

Необхідність носити маски у громадських місцях вкликала велике обговорення серед українців.

Роз’яснемо, що таке громадські місце та де маску носити необхідно обов’язково. Зазначимо, що людям, які хворіють, варто подумати про інших і для того, щоб не заразити людей, маску носити обов’язково.

Єдине законодавчо закріплене визначення "громадського місця" міститься в законі, яким заборонили вживати тютюнові вироби в цих самих місцях.

"Громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони", - йдеться у законі.

Це визначення досить вузьке й практика покарання за куріння показує, що воно не поширюється на парки чи сквери, або частини вулиці, де люди вільно курять.

ВВС News Україна поспілкувалися з представником поліції, який розповів, як правоохоронці для себе розуміють поняття "громадського місця" у світлі режиму носіння масок.

"Громадське місце у розумінні поліції - це всі місця у публічному просторі, де можуть збиратись люди. Це не тільки ті місця та приміщення, які визначені для заборони куріння", - пояснює співрозмовник.

У поліції кажуть, що громадськими місцями вважатимуть частини парків та скверів, лавочки на вулицях і в парках, просто тротуари та частини вулиці. Сюди ж входять всі зупинки громадського транспорту.

Багато людей говорить про неконституційність подібних заборон без введення надзвичайного стану. 

Звертаємося до мешканців України з проханням дотримуватися карантинних заходів і берегти своє здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Дружківка #новини #коронавірус #карантин в Україні #посилення карантинних заходів #громадські місця #6 квітня
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...