Реклама
14:55, 10 квітня 2020 р.

Місткості з поліпропілену

Реклама

Поліпропілен використовується у багатьох нестандартних резервуарах, від хімічно стійких резервуарів та футерування, до покриття бочок. Поліпропіленовірезервуари використовуються в різних галузях промисловості - від зберігання хімікатів до фармацевтики - в основному для зберігання рідин.Компанія «Конард»https://konard.ua/catalog/emkostnoe-oborudovanie - виготовляємісткостіз поліпропілену на замовлення.

Резервуари з поліпропілену високо цінуються за стійкість до корозії тастирання. Ці нестандартні пластикові місткості мають властивості, які протистоять більшості лугів йкислот, що робить їх ідеальними для важких / суворих умов. Ці резервуари легкі та з високою міцністю на розтягування й стискування. Їх можна використовувати при температурі від -40 до +110 °С.

Поліпропілен - кращий матеріал для технологічних резервуарів

Поліпропілен - це високоміцний монолітний матеріал, який не схильний до корозії, крихкості або розшаровування навіть при дії агресивних хімічних речовин впродовж дуже тривалого періоду часу. Він має:

- дуже низьке вологопоглинання;
- сумісний як з високими, так і з низькими температурами;
- також має відмінні теплоізоляційні властивості;
- тріщиностійкий;
- має відмінні діелектричні властивості;
- є пружним і добре підходить для виробничих та технологічних середовищ. У разі ушкодження його легко відремонтувати, не перериваючи обслуговування;
- є найлегшим по вазі з будь-якого термопласту;
- виключно стійкий до сильних кислот - навіть при високих температурах;
- стійкий до лугів та окисників;
- може бути зварений та термоформований;
- має високе відношення міцності до ваги;
- простий у виготовленні, економічний.

Поліпропілен має великий успіх у виробництві резервуарів, кришок резервуарів, повітропроводів та робочих станцій для промислових й лабораторних середовищ.

Виробництво

Технологічні резервуари розробляються з використанням САПР останнього покоління та побудовані з використанням фірмових інструментів й процесів, розроблених компанією «Конард». Цими прийомами страхуються:

- повна сила на усіх ділянках згину;
- точний розподіл напруги бічної стінки;
- найвища цілісність в кутах і швах.

Технологічні резервуари мають перевагу подвійної міцності зварного шва, усередині й зовні. Резервуари можуть бути розроблені з або без зовнішніх опор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...