• Головна
  • Без випускних та останніх дзвоників: як завершиться в Україні карантинний навчальний рік
14:21, 17 квітня 2020 р.

Без випускних та останніх дзвоників: як завершиться в Україні карантинний навчальний рік

Без випускних та останніх дзвоників: як завершиться в Україні карантинний навчальний рік

Міністерство освіти і науки України 16 квітня оприлюднило лист-роз’яснення із рекомендаціями щодо навчання школярів та завершення навчального року в умовах карантину.

Згідно листа МОН, у 2019/2020 навчальному році рекомендується не проводити останні дзвоники та випускні вечори. Оформлення свідоцтв базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, а також табелів рекомендують завершити не пізніше 15 червня, а також створити графіки видачі документів про навчання. Учням 1-8 та 10 класів, які не планують переходити в іншу школу, слід надсилати копії документів у електронному вигляді, а оригінали віддати у вересні.

Підсумкове оцінювання теж рекомендують проводити у цифровому форматі, але мають враховуватися поточні результати, тематичне оцінювання, оцінки з мовленевої діяльності під час дистанційного навчання. Якщо предмет не передбачає підсумкових робіт, то підсумкова оцінка може виставлятися за результатами поточного оцінювання.

Учні 4 та 9 класів, відповідно до наказу МОН від 30 березня №463, звільняються від державної підсумкової атестації, а в документах про освіту робиться запис «звільнена(ий)». 11-класники складають ДПА у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте: Пробне ЗНО-2020 можна буде спробувати онлайн

Щодо учнів за програмою «Нової української школи», то там мають оцінювати через спостереження за поведінкою в різних видах діяльності, відстеження успіхів у завданнях та творчіх роботах. У підсумку заповнюється свідоцтво досягнень за результатами їх робіт та спостережень.

Під час дистанційного навчання Міністерство рекоментує давати завдання у такому обсязі, щоб це не призводило до фізичного, емоційного та психологічного перенавантаження, а для вчителів – мінімізувати кількість звітів.

Вже наступний навчальний рік рекомендують почати зі вхідного контролю, щоб визначити рівень знань за попередній рік, а далі – збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу 2019/2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Дружківка #новини #карантин #коронавірус #карантин в Україні #освіта #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...