Дружківка: Чи вистачає вам грошових заощаджень під час дії карантину? (ОПИТУВАННЯ)

Дружківка: Чи вистачає вам грошових заощаджень під час дії карантину?, Виктор Проскурников

Багато дружківчан дуже гостро відчули на собі негативні фінансові наслідки карантину, викликаного епідемією коронавируса.

Чимало наших земляків в приватних бесідах зізнаються, що їх сім'ї так чи інакше постраждали від епідемії Ковід-19, перш за все фінансово.

Заощадження людей, змушених піти в неоплачувану відпустку, або через заборону на торгівлю промисловими товарами сидить вдома, тануть буквально на очах.

Якщо карантин в Україні буде продовжено до травня, а заробити буде ніде, ситуація вимальовується не зовсім райдужна.

Багато наших земляків працюють в інших містах, однак в зв'язку із забороною на пасажирські транспортні перевезення вони також змушені сидіти вдома.

Чи буде незабаром ходити міжміський транспорт, поки невідомо.

Ті, хто раніше торгував на речових ринках і в магазинах, прямо заявляють, що вже зараз живуть або в борг, або на дохід одного з членов родини.

Найтривожніше в цій ситуації, кажуть вони, - невідомість. Ніхто не знає точно, коли саме закінчиться карантин і коли можна буде знову приступити до повноцінної роботи і почати заробляти.

У зв'язку з цим ми пропонуємо користувачам сайту 06267 прийняти участь в опитуванні щодо того, на який термін вам вистачить наявних заощаджень в умовах карантину:

Дружківка карантин робота гроші строк опрос
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі