Мешканці та депутати Дружківки піддають сумніву головний аргумент щодо підвищення тарифу на міські автоперевезення

Мешканці та депутати Дружківки піддають сумніву головний аргумент щодо підвищення тарифу на міські автоперевезення , Виктор Проскурников

На офіційному сайті Дружківської міської ради вже другий тиждень кожний бажаючий може ознайомитись з оприлюдненим проектом постанови виконкому міськради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».

Якщо стисло, то тариф на перевезення у міському пасажирському автотранспорті збираються підвищити з 4 до 6 гривень за один проїзд.

Одним з головних аргументів на користь такого рішення перевізники називають підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів. Останній раз підвищення тарифів на пасажирські автоперевезення (до 4 гривень) відбувалося майже три з половиною роки тому - 1 січня 2017 року.

Серед інших аргументі на користь підвищення тарифа фігурують такі: підвищенням вартості технічного обслуговування автобусів, розміру мінімальної заробітної плати, з метою збереження діючої маршрутної мережі та задоволення потреб населення у доступних, якісних і безпечних перевезеннях.

Заключна частина проекту рішення виконкому Дружківської міськради з цього питання виглядає так:

«Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху у розмірі 6,00 грн. за одне перевезення для перевізників усіх форм власності, що здійснюють пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування у м. Дружківка.

Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 № 49 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».

Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) забезпечити оприлюднення даного рішення у міській суспільно – політичній газеті «Дружківський робочий» протягом 10 днів з дня прийняття.

Дане рішення набуває чинності з дати його офіційного оприлюднення у місцевих засобах масової інформації.

Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко).

Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Г.О.БУЗОВУ».

Коли буде прийняте це рішення - наразі невідомо, але деякі депутати Дружківської міської ради та мешканці міста, ознайомивши з проектом, були дуже здивовані саме першим аргументом в обґрунтуванні підвищення тарифу.

Наприклад, депутат Тетяна Бухаркова каже:

«Цей аргумент [підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів] виглядає дуже дивно, адже, як мені відомо, газ, на якому працюють міські автобуси, не тільки не подорожчав за цей час, але й подешевшав. Мені б хотілося побачити змістовне економічне обґрунтування цього проекту, де були б конкретні цифри та розрахунки».

А ось думка ще одного депутата Дружківської міськради Євгена Фіалко:

«Такі рішення, я гадаю, треба обговорювати з депутатами та громадськістю. Люди повинні знати, чому завтра чи післязавтра їм доведеться платити за проїзд в автобусах на третину більше. Я, наприклад, не розумію, про яке підвищення пального для міських автобусів йдеться мова, адже газ став навіть дешевшим чим був».

Такую ж або близьку думку висловлюють у соціальних мережах інші мешканці Дружківки. Вислови ці здебільшого емоційні, без парламентських оборотів, але їхні зауваження до перевізників і влади з приводу приведених аргументів теж потребують ясної та чіткої відповіді.

Дружківка проект рішення виконком підвищення тариф проїзд автобуси автоперевезення аргументи обгрунтування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі