Дружківка: Які підприємці можуть отримати матеріальну допомогу на дітей у зв’язку з карантином

Дружківка: Які підприємці можуть отримати матеріальну допомогу на дітей у зв’язку з карантином, Виктор Проскурников

Уряд країни виділив кошти в сумі 1,6 млрд грн із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг.

Це одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей в період карантину, які послідовно реалізує Мінсоцполітики.

Хто має право на допомогу і куди звертатися у Дружківці

Призначення і виплата допомоги на дітей здійснюється управлінням соціального захисту населення Дружківської міської ради.

Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої або другої групи платників єдиного податку, і сплатили єдиний соціальний внесок за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

Допомога призначається на період карантину та на один місяць після дати його відміни одному з батьків (опікуну, усиновителю) на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, а саме:

- на дітей віком до 6 років – 1 779 грн.;

- на дітей віком від 6 до 10 років – 2 218 грн. і виплачується щомісячно за повний місяць.

Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики в розділі "е-сервіси" або скориставшись Єдиним порталом державних послуг «Дія».

Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «Муніципальна няня».

За період з 1 травня поточного року до УСЗН з заявами при призначення допомоги на дітей звернулось 107 фізичних осіб-підприємців.

Призначено допомогу 91 заявнику. Загальна кількість дітей на яких призначено допомогу - 111. Відмовлено 14 фізичним особам - підприємцям (2 заяви перебувають на розгляді - донесення необхідних документів).

Дружківка бізнес підприємці право матеріальна допомога держава діти УСЗН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі