Подачу води на Дружківку обіцяють нормалізувати

Подачу води на Дружківку обіцяють нормалізувати, Виктор Проскурников

На офіційному сайті Донецької облдержадміністрації сьогодні з’явилося повідомлення стосовно ситуації з водопостачанням Донецької області. Зокрема, що стосується водопостачання Дружківки. Пропонуємо читачам сайту 06267 ознайомитись з текстом цього повідомлення.

«З 6 червня у зв’язку з різким підвищенням температури повітря склались певні труднощі з водопостачанням міст та районів Донецької області, що спричинено підвищенням рівня забору води споживачами, у тому числі для використання на присадибних ділянках.

Стосовно міста Слов’янськ.

Після проведення перемовин між керівництвом Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (далі - Компанія) та Слов’янської міської ради підвищено постачання питної води на 1,7 тис. м3 на добу до загального обсягу водопостачання міста у 18,1 тис. м3 на добу, що дозволило стабілізувати ситуацію.

Стосовно водопостачання міст Дружківка, Костянтинівка.

З 11.06.2020 прийнято рішення про підвищення подачі води від Слов’янських фільтрувальних станцій № № 1, 2 в об’ємах не нижче 4,4 тис. м3/год., що дозволить нормалізувати подачу води на вищезазначені міста.

Стосовно південної групи міст Донецької області.

У зв’язку з тим, що у 2015 році на Авдіївській промзоні зруйновано одну з двох ділянок водогону діаметром 1400 мм та протяжністю приблизно 9 км, дефіцит подачі води до міст Покровськ, Мирноград, Добропілля, Вугледар, Волноваха, Маріуполь у спекотний період року становить 2 тис.кубометрів на годину.

До теперішнього часу режим тиші для проведення ремонтних робіт не надано.

Таким чином, Компанія не має технічної можливості подати заявлену кількість води з урахуванням різкого підвищення температури повітря, та як наслідок - у м. Покровську введено погодинний графік подачі води мешканцям».

Дружківка водопостачання Дон ода вода Донбасу нормалізація об’єм води
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі