Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО

Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, Лідія Хаустова

Вже певний час 81 окрема аеромобільна бригада проводить бойову підготовку на околицях Дружківки. 

Бійці виконують стрибки з парашутами. Тренуються як новачки, так і вже досвідченні спеціалісти. Стрибки з парашутами виконують з висоти 600м та 800м. Досвідчені військові стрибають зі зброєю.

Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-1 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-2 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-3 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-4 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-5 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-6 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-7 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-8 Стрибки з парашутами на околицях Дружківки. Як проходить бойова підготовка десантників - ВІДЕО, фото-9

Серед тих, хто зараз проходить бойову підготовку - і військові, які стрибають вперше, і ті, у кого за плечима більше 100 стрибків з парашутами. Готуються і жінки-військовослужбовиці. Вони також виконують стрибки з парашутами.

Загалом такі заняття здійснюються два рази на рік - взимку і влітку. Журналісти 6262 в один із днів побували під час підготовки військових.

Олександра Пилипенко
Лідія Хаустова

Слов’яньск Дружківка новини бойова підготовка ЗСУ ДШВ 81 бригада стрибки з парашутами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі