Як часто в Дружківці лунає сирена та чому це відбувається

Як часто в Дружківці лунає сирена та чому це відбувається, Виктор Проскурников

Сьогодні, 24 червня, з 14:00 до 14:30 в Дружківці та інших населених пунктах Донецької області було проведено планову технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області з включенням вуличних електросирен та трансляції по телерадіоприймачам мовної інформації у сфері цивільного захисту.

Про те, що у цей день впродовж тридцяти хвилин у місті лунатимуть сирени, було повідомлено заздалегідь у міських ЗМІ та на офіційних Інтернет-платформах органів місцевого самоврядування.

Тем не менш, деякі мешканці Дружківки сумніваються в доцільності частого вмикання сирен, мотивуючи це тим, що кожного разу, коли лунає сирена, в них виникає почуття занепокоєння та тривоги - чи це насправді перевірка, чи реальний сигнал про небезпеку?

Кореспондент сайту 06267 звернувся за коментарем з цього приводу до Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації.

Представник Департаменту відповів, що планові технічні перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області відбуваються раз у квартал.

«Це не так часто, - сказав він. - І, як ми кожен раз повідомляємо, це планові технічни перевірки, які одночасно автоматизовано здійснюються у всіх населених пунктах Донецької області. Якщо під час перевірки виявляється, що десь щось не працює, ця несправність усувається».

Щодо занепокоєності деяких мешканців звуками сирени, представник Департаменту відповів, що про заплановану перевірку заздалегідь повідомляються усі органи місцевого самоврядування області, штаб ООС, військові підрозділи. Інформація про це передається у друковані та електронні ЗМІ з метою заспокоїти громадян та наголосити про те, що вмикання сирен у зазначений час це саме перевірка, а не справжня тривога.

Дружківка Донецька область вмикання сирен система повішення планова перевірка коментар представник департамент цивільний захист
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі