Як вибрати постачальника промислового холодильного обладнання?

При порівнянному рівні цін підбір промислового холодильного обладнання необхідних технічних характеристик різних виробників здійснюється замовником виходячи з об'єктивної порівняльної оцінки низки чинників:

  • енергоефективності;
  • економічності;
  • екологічності;
  • безпеки експлуатації.

Найбільш значимими факторами серед них є показники енергоефективності та економічності, від яких залежить термін окупності обладнання і розмір передбачуваного прибутку.

Бажаєте придбати якісне промислове морозильне обладнання? У такому разі вам варто пройти за посиланням https://legat.com.ua/holodilnye-i-morozilnye-kamery/srednetemperaturnije-holodilnie-kameri-iz-sendwich-panelej!

Орієнтація на енергоефективність і економічність використання промислового холодильного обладнання

Помилковим вибором є орієнтація при підборі обладнання на закупівельну ціну агрегату: дуже часто акції або дисконтні пропозиції обходяться занадто дорого в експлуатації.

Так виробники комерційного холодильного обладнання дуже часто пропонують дешеві холодильні агрегати на базі фреонових напівгерметичних компресорів. Спокусившись подібною пропозицією і не з'ясувавши відмінності галузей промислового холоду від комерційного, замовник, який тільки планує освоювати новий ринок, ризикує придбати невдалий обладнання, ціна експлуатації якого багато разів перевищить ціну придбання. Справа в тому, що, добре зарекомендував себе в побутових і комерційних холодильниках, фреонові напівгерметичні компресори при застосуванні в централь з підключенням великої кількості агрегатів виявляють істотні недоліки:

1) збільшене енергоспоживання при холодопродуктивності понад 300 кВт;

2) складність в обслуговуванні через схем розподілу масла, системи управління клапанами і запірною арматурою.

Таким чином, одноразово заощадивши в момент придбання обладнання, замовник буде згодом щоразу переплачувати за його експлуатацію.

Правильний вибір холодоагенту при проектуванні систем холодопостачання

Також велику роль в обсязі експлуатаційних витрат і досягнення ефективності використання обладнання відіграє початковий вибір робочих речовин холодильної установки - холодоагенту (фреони або природні холодоагенти) і холодоносія (дорогий закордонний розчин або більш дешевий вітчизняний аналог). Так багато постачальників перебільшують ефективність використання фреонів в якості холодоагенту. Насправді, для великих систем промислового холодопостачання більшим економічним ефектом (не кажучи вже про екологічний аспект) буде використання аміаку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі