Де саме в Дружківці з’являться безкоштовні зони Wi-Fi для всіх

Де саме в Дружківці з’являться безкоштовні зони Wi-Fi для всіх, Виктор Проскурников

Як ми раніше повідомляли, Дружківка стала одним з п’ятнадцяти переможців конкурсу міні-грантів від Програми «Київський Діалог».

Завдяки проекту «Розумні громадські простори для розумного міста», у нашому місті незабаром з’являться чотири безкоштовні точки доступу до Wi-Fi.

Начальник відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту Дружківської міськради Марина Коротун повідомила кореспонденту сайта 06267, що ці точки доступу до безкоштовного вай-фаю передбачається створити в центрах активного та культурного відпочинку мешканців міста, що дозволить перетворити найвідвідуваніші громадські місця на «розумні» громадські простори.

Де саме в Дружківці з’являться безкоштовні зони Wi-Fi для всіх, фото-1

Такими місцями в Дружківці обрано площу Молодіжну та сквер Ювілейний.

На площі та у сквері, за словами Марини Коротун, буде по дві точки доступу для максимального покриття обраної території якісним сигналом Wi-Fi.

Проект заплановано реалізувати до жовтня поточного року.

«Київський Діалог» – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Вона була заснована у 2005 році.

Кожного року «Київський Діалог» проводить конкурс малих ґрантів для неприбуткових організацій. Цього разу свої заявки могли подавати учасники та учасниці модульного навчання.

Тематика проектів відповідала трьом основним напрямкам роботи «Київського Діалогу»: Smart City, інструменти громадської участі та молодіжна політика в громаді. Також була оголошена додаткова тема - "Взаємодія громади в кризових ситуаціях".

Всього подавалося 35 проектних заявок від міст та ОТГ.

Дружківка безкоштовно wi fi точки доступу зони території
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі