Працівники «швидкої» в Дружківці зараз на кожний виклик виїжджають захищеними

Працівники «швидкої» в Дружківці зараз на кожний виклик виїжджають захищеними , Виктор Проскурников

На початку квітня поточного року, коли в Дружківці були зафіксовані перші випадки захворювання на Ковід-19, кореспондент сайта 06267 з’ясовував, до пацієнтів з якими симптомами приїжджає «швидка» під час пандемії коронавіруса і якими індивідуальними засобами захисту забезпечені виїжджаючі на виклики лікарі.

Відповіді на ці питання журналісту надав завідуючий підстанцією швидкої медичної допомоги (ШМД) в місті Дружківка Олег Звоненко.

Працівники «швидкої» в Дружківці зараз на кожний виклик виїжджають захищеними , фото-1
Працівники «швидкої» в Дружківці зараз на кожний виклик виїжджають захищеними , фото-2

І ось минуло вже майже три місяці. Карантинні обмеження пом’якшені, але сам карантин не скасовано.

Як з’ясувалося, відбулися зміни і стосовно реагування на виклики працівників швидкої допомоги у порівнянні з тим, як це відбувалося три місяці тому.

Ми вже розповідали, що останні випадки захворювання на Ковід-19 в Дружківці були виявлені у осіб, які не мали симптомів захворювання на коронавірусну інфекцію.

«Раніше, беручи виклик по телефону, наші лікарі перш за все орієнтувалися на епіданамнез, - каже Олег Звоненко. - В першу чергу запитували, чи була людина за кордоном і коли вона звідти повернулася, або бували останнім часом за кордоном люди з її оточення, чи є у людини температура вище за 38 градусів».

Працівники «швидкої» в Дружківці зараз на кожний виклик виїжджають захищеними , фото-3

Зараз, за словами Олега Володимировича, швидка допомога працює у режимі припущення, що кожна людина, яка викликає бригаду, є потенційно інфікованою.

«Виходячи з цього припущення, - продовжує Олег Звоненко, - наші фельдшери виїжджають на виклики у засобах індивідуального захисту першої лінії - у масках, рукавичках, окулярах, захисних комбінезонах, бахілах».

Працівники «швидкої» в Дружківці зараз на кожний виклик виїжджають захищеними , фото-4

Що стосується забезпечення співробітників Дружківської підстанції ШМД засобами індивідуального захисту, то, за словами Олега Звоненко, підстанція забезпечена всім необхідним.

З числа тих пацієнтів, що останнім часом були госпіталізовані до лікарень працівниками швидкої допомоги Дружківської підстанції, були підозри на захворювання коронавірусною інфекцією, але ці підозри не були лабораторно підтверджені, сказав завідуючий.

Дружківка швидка допомога захист виїзд фельдшери виклики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі