Отримання дубліката свідоцтва про народження

Свідоцтво про народження являє собою документ цивільного стану, складений за стандартизованою формою, який підтверджує факт народження його власника. У разі його втрати, пошкодження, вам необхідно отримати дублікат. Дублікат свідоцтва про народження видається громадянам за запитом і мають ту ж юридичну цінність, що і свідоцтво, видане в момент реєстрації документа. Якщо ви хочете отримати дублікат, скористайтеся послугами Бюро перекладів Апостиль Груп, яке надає послуги перекладу та офіційного оформлення документів. Перейдіть на сайт: https://apostillegroup.com.ua/dublikat-svidetelstva-o-rogdenii.html,ознайомтеся з послугою з видачі дубліката свідоцтва про народження, вартістю і залиште заказ. Что потрібно для відновлення документа?

  • Документ, що підтверджує особу.
  • Заява.
  • Довіреність на фахівця Бюро перекладів.

Що ми пропонуємо?

  • Послуги перекладу (усний, письмовий), будь-яких документів незалежно від обсягу і тематики.
  • Послуги офіційного оформлення документів, включаючи їх відновлення і завірення нотаріусом, в разі необхідності.
  • Реєстрація об'єктів, пов'язаних з підготовкою документів, легалізацією, оформлення апостиля тощо.
  • Оформлення документів без вашої присутності, на підставі довіреності. Все що вам потрібно зробити, це відправити запит або зв'язатися за контактними телефонами для консультації.

Чому обирають нас?

1. Мета компанії не тільки виконувати переклади і надавати послуги відповідно до очікувань клієнтів, але і передбачити потреби і заздалегідь пропонувати відповідні рішення. Основною метою фахівців Бюро перекладів є комплексна допомога клієнтам, надаючи мовні та технічні послуги перекладу, оформлення документів, дублікатів на найвищому рівні.

2. Співпраця з нами, це чесність, надійність, відповідальність і професіоналізм. Досвідчені фахівці завжди готові надати допомогу на високому професійному рівні.

3. Гнучка цінова політика. Постійні клієнти отримують пільгові умови оплати і пріоритет при наданні послуг. Ось чому велике число наших клієнтів працюють з нами роками.

Команда фахівців, складається з людей, які цікавляться новими можливостями і охоче розсовують межі своїх знань і можливостей. Незалежно від того, чи маємо ми прямий контакт з клієнтом, або надаємо онлайн послуги, ми завжди керуємося професійної надійністю і відкритістю до потреб і очікувань клієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі