• Головна
  • Передачу COVID-19 в радіусі восьми метрів виявили вчені
22:31, 24 липня 2020 р.
Надійне джерело

Передачу COVID-19 в радіусі восьми метрів виявили вчені

Передачу COVID-19 в радіусі восьми метрів виявили вчені

Вчені в Німеччині прийшли до висновку, що передача коронавірусу COVID-19 може відбуватися на відстані більше восьми метрів.

Про це свідчать результати у Центрі дослідження інфекційних захворювань імені Гельмгольца (HZI).

Зазначено, що вчені вивчили причини спалаху коронавірусу у травні на м'ясокомбінаті в землі Північний Рейн-Вестфалія.

На цьому підприємстві концерну Tönnies в окрузі Гютерсло заразилися більш як 1,5 тисячі працівників.

Вчені реконструювали події, що відбулися, пов'язані з поширенням коронавірусу на підприємстві, встановивши, що він передався від однієї людини декільком іншим "в радіусі більше восьми метрів".

Поширення COVID-19 відбувалося головним чином в охолоджуваному приміщенні з циркуляцією повітря.

"Наше дослідження висвітлює інфікування SARS-CoV-2 в робочому просторі, де комбінація різних чинників уможливлює передачу коронавірусу на відносно великі відстані. Тепер виникає важливе питання про те, які умови дозволяють коронавірусу поширюватися на ще більших відстанях в інших сферах життя", - зазначила Мелані Брінкманн, професор Брауншвейзького технічного університету та керівник дослідницької групи HZI.

За словами професора Адама Грундхоффа, співавтора дослідження і керівника дослідницької групи Інституту експериментальної вірусології імені Генріха Петті (HPI), результати дослідження показали, що поширенню коронавірусу на великі відстані сприяють такі чинники на підприємствах, як низька температура і недостатня подача свіжого повітря.

"Досить імовірно, що ці фактори відіграють вирішальну роль у виникненні спалахів, які відбуваються на м'ясо- або рибопереробних підприємствах по всьому світу. Судячи з усього, в цих умовах для запобігання передачі інфекції недостатньо дотримання відстані від 1,5 до 3 метрів", - підкреслив він.

Раніше дослідники з Сингапуру прийшли до висновку, що імунні клітини людини здатні розпізнавати коронавірус після першого контакту з ними, навіть роки по тому. А це більш вагомий фактор імунітету, ніж наявність антитіл.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Здоров‘я #коронавірус #ковід 19 #нові дослідження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...