• Головна
  • Дружківка: В шкільну їдальню ОШ №7 придбано кухонне обладнання більш ніж на півмільйона гривень (ФОТО)
21:12, 28 липня 2020 р.
Надійне джерело

Дружківка: В шкільну їдальню ОШ №7 придбано кухонне обладнання більш ніж на півмільйона гривень (ФОТО)

Дружківка: В шкільну їдальню ОШ №7 придбано кухонне обладнання більш ніж на півмільйона гривень (ФОТО)

На минулому тижні, під час зустрічі з журналістами міста, секретар Дружківської міської ради Володимир Григоренко та заступник міського голови Наталя Слисаренко відповіли на запитання про облаштування шкільних їдалень напередодні нового навчального року.

Насамперед, журналісти Дружківки поцікавились про те, як відбуваються зміни стосовно облаштування шкільних їдалень новим обладнанням, аби задовольняти потреби сучасним вимогам, наприклад, годування школярів згідно з рекомендаціями українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

Нагадаємо, що у минулому навчальному році цією програмою користувалися у Дружківці загальноосвітня школа №17 та гімназія «Інтелект».

Відповідаючи на запитання журналістів, заступник міського голови Наталя Слисаренко сказала, що для цього, насамперед, потрібно мати сучасне кухарське обладнання, яке б відповідало цим вимогам. І це обладнання, за її словами, до початку нового навчального року вже повинно надійти до двух шкіл міста впродовж наступного тижня.

Це дивно, але вже сьогодні, 28 липня, у дружківській школі №7 відбулася презентація нового кухонного обладнання.

Дружківка: В шкільну їдальню ОШ №7 придбано кухонне обладнання більш ніж на півмільйона гривень (ФОТО), фото-1

З робочим візитом до навчального закладу завітав секретар міської ради Володимир Григоренко з керівником міского відділу освіти Світланою Лазебник.

Дружківка: В шкільну їдальню ОШ №7 придбано кухонне обладнання більш ніж на півмільйона гривень (ФОТО), фото-2

Він поспілкувався з директором школи та на власні очі побачив, як шкільна їдальня готується до змін.

Дружківка: В шкільну їдальню ОШ №7 придбано кухонне обладнання більш ніж на півмільйона гривень (ФОТО), фото-3

Стару техніку вже вивезли, а нова вже готується до новосілля.

За офіційними даними, оприлюдненими на офіційному сайті Дружківської міськради, загалом на обладнання шкільної їдальні ОШ №7 витрачено 651,5 тис.грн, з яких 444,5 тис грн - державна субвенція та 207 тис.грн. - кошти місцевого бюджету.

На ремонт харчоблоку, як повідомляє сайт Дружківської міськради, з міського бюджету додатково планують виділити ще майже 170 тис.грн.

З 1 вересня 2020 року кухарі загальноосвітньої школи №12 також будуть готувати дітям смачні обіди на сучасному обладнанні.

Фінансування закупівлі кухарського обладнання для ОШ №12 відбувалося наступним чином: 359 тис.грн. - кошти освітньої субвенції, які надійшли від держави, та 154 тис.грн. - співфінансування від міської ради.

«Ми сподіваємося, що поступово вдасться оновити техніку їдалень в усіх школах. Адже на сьогодні обладнання харчоблоків міських шкіл досить застаріле. Здебільшого воно встановлювалось ще тоді, коли створювалась або будувалась школа, до того ж воно є достатньо енерговитратним», - зазначив Володимир Григоренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #шкільне харчування #школа 7. Кухня #нове обладнання #фото
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...