• Дружківка: Вихованці тренера Сергія Федоренко здобули нагороди чемпіонату України з пауерліфтингу (ФОТО)
11:54, 29 липня 2020 р.
Надійне джерело

Селище міського типу Мангуш Донецької області з 23 по 27 липня стало місцем проведення першого в 2020 році чемпіонату України з пауерліфтингу – у триборстві кращих визначали жінки та чоловіки з різних регіонів держави.

«Врожайним» виявився виступ на помості представників Донеччини, які в боротьбі за потрапляння до збірної України задля участі в чемпіонаті світу, запланованому на початок листопаду 2020 року в Норвегії, здобули низку нагород та встановили нові рекорди.

Відзначимо, що спортсмени нашого регіону виграли командний залік як серед чоловіків, так і серед жінок.

У перший день змагань, 24 липня, серед чоловіків у ваговій категорії до 66 кг другим у сумі триборства з результатом 532,5 кг став Дмитро Сіваков із Дружківки (тренер Сергій Федоренко), а в категорії до 74 кг на третю сходинку п’єдесталу піднявся Георгій Туник із Мирнограду (тренер Костянтин Бордюг), сума якого склала 655 кг.

25 липня серед чоловіків у ваговій категорії до 93 кг яскравим став виступ вихованця тренера Сергія Федоренка, майстра спорту України міжнародного класу Костянтина Мусієнка з Дружківки, який встановив два рекорди України – зафіксував 335 кг у вправі жимі лежачи (таким чином перевищивши своє власне досягнення на чемпіонаті світу в листопаді 2019 року на 14,5 кг!) та зібрав 1032,5 кг у сумі триборства.

Дружківка: Вихованці тренера Сергія Федоренко здобули нагороди чемпіонату України з пауерліфтингу (ФОТО), фото-1

26 липня серед жінок відзначилися майстри спорту України міжнародного класу з Дружківки, вихованки тренера Сергія Федоренка: у ваговій категорії до 72 кг «срібло» у сумі триборства здобула Антоніна Марченко, а у категорії до 84 кг чемпіонкою України стала Дар’я Русаненко. Також «золото» у категорії понад 84 кг отримала представниця Краматорська, майстер спорту України міжнародного класу Валентина Загоруйко.

У абсолютному заліку змагань, який вираховується за коефіцієнтом Вілкса (відображає співвідношення між власною масою атлета і піднятою ним вагою), перше місце серед чоловіків посів Костянтин Мусієнко з Дружківки, третє – представник Маріуполя Олександр Рубець.

#Дружківка #спорт #пауерліфтінг #мангуш #чемпіонат України #результати #Сергій федоренко