• Головна
  • На Донеччині та Луганщині представлять аналіз соціально-економічного стану в прифронтових громадах
17:14, 30 липня 2020 р.

На Донеччині та Луганщині представлять аналіз соціально-економічного стану в прифронтових громадах

На Донеччині та Луганщині представлять аналіз соціально-економічного стану в прифронтових громадах

В прифронтових громадах Донецької та Луганської областей представлять та обговорять аналіз економіко-правового стану прифронтових Авдіївки, Торецька, Світлодарська, Попасної та Щастя. 

Команда руху «Сильні громади» в рамках проєкту «На лінії зіткнення» проаналізувала, як існували та розвивалися підконтрольні Україні громади вздовж лінії зіткнення протягом 2014-2019 років. Дослідження відображає динаміку демографії, місцевої економіки, спроможності бюджетів, рівня публічних та соціальних послуг, стан справ в освіті та медицині, а також інші важливі аспекти місцевого розвитку, що відображають місцеві проблемні тенденції та можливі перспективні напрямки соціально-економічного зростання прифронтових громад.

Учасники презентації за результатами представлених даних обговорять, яке майбутнє може чекати на їх міста в сьогоднішніх умовах і як треба діяти владі, місцевому громадянському суспільству та бізнесу щоб покращити життя своїх громад.

Пропозиції учасників допоможуть розробити план дій з просування інтересів жителів прифронтових громад на місцевому, обласному та національному рівнях. Це будуть конкретні пропозиції до влади, розроблені на підставі глобального регіонального дослідження проблематики. Безпосередню адвокацію проведе Коаліція населених пунктів на лінії зіткнення, сформована з найактивніших представників громад. 

Запрошуємо до участі в презентаціях громадських активістів, представників громадських організацій, представників засобів масової інформації, бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Графік проведення презентацій:

  • Щастя - 3 серпня о 12.00 в малій залі Щастинського палацу культури, місто Щастя, площа Миру, 10;
  • Попасна - 4 серпня о 10.00 в Попаснянській міські раді, вул. Мічуріна, 1;
  • Авдіївка - 5 серпня о 13.15 у Військово-цивільній адміністрації вул. Молодіжна, 5;
  • Торецьк - 6 серпня о 12.00 в Центрі інноваційного розвитку молоді “TEEN ДІМ”, вул. Маяковського, 19-а;
  • Світлодарськ - 10 серпня о 16.00 в Центрі інноваційного розвитку молоді “Імпульс», Молодіжний бульвар, б. 58а.

Презентації відбуватимуться з дотриманням карантинних заходів у зв'язку з епідемією COVID-19. 

Взяти участь у презентаціях можна також в онлайн форматі. На сторінках  Сильних громад та проєкту «На лінії зіткнення» у Facebook, а також на сайтах-партнерах відбудуться прямі трансляції, в коментарях під якими можна буде ставити запитання та надавати пропозиції.

Здійснення проєкту «На лінії зіткнення» стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій Агентствoм США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Дружківка #новини #Сильні громади #USAID
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...