Дружківка: Людей віком «за 55» навчать використовувати гаджети для впливу на розвиток громади

Дружківка: Людей віком «за 55» навчать використовувати гаджети для впливу на розвиток громади

В центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки в м.Дружківка відбулася перша презентація в містах імплементації проекта «Соціальна активність - категорія без віку».

Зустріч було організовано та проведено завдяки співпраці активістів громадської організації «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» та керівництва бібліотеки.

Як повідомили організатори, категорія людей віком більше 55 років, на яких розрахований проект, є великим потенціалом громади. На жаль, відсутність постійного механізму навчання в користуванні певними гаджетами та інтернет-ресурсами не дає можливості цим людям активно впливати на процеси демократичного розвитку громади.

Дружківка: Людей віком «за 55» навчать використовувати гаджети для впливу на розвиток громади, фото-1

Проект «Соціальна активність - категорія без віку» передбачає організацію та проведення навчальних та освітніх заходів з громадянської освіти. Це допоможе людям старшого віку отримати необхідні знання та ефективно комунікувати з органами місцевої влади.

Згодом, використовуючи сучасні інструменти електронного зв‘язку, вони матимуть змогу брати активну участь у прийнятті рішень, впливати на життя громади, регіону, країни.

Партнерами проекту виступають Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки та Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Проект "Соціальна активність - категорія без віку" реалізується ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Дружківка громада вік щастя презентація проекта залучення активність співпраця влада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі