В Дружківському ЦНАПі відтепер можна одночасно оформити перший паспорт громадянина Україна у формі ID-картки та номер платника податків

В Дружківському ЦНАПі відтепер можна одночасно оформити перший паспорт громадянина Україна у формі ID-картки та номер платника податків

У 14 років, з моменту отримання паспорта громадянина України, діти отримують нові права та можливості. Вони мають змогу відкривати банківські рахунки, виконувати роботу в період канікул, самостійно пересуватись країною.

Дотепер підліткам та їхнім батькам потрібно було витрачати певний час, відвідуючи організації, які знаходяться в різних кінцях міста.

Спочатку треба було отримувати довідку з номером платника податків від Державної податкової служби, а потім з ним йти та подавати документи на оформлення паспорта громадянина України.

Нещодавно Міністерство цифрової трансформації України запустило послугу для одночасного оформлення першого паспорта громадянина Україна у формі ID-картки та номера платника податків.

В Дружківському ЦНАПі відтепер можна одночасно оформити перший паспорт громадянина Україна у формі ID-картки та номер платника податків, фото-1

Звернувшись до одного місця, можливо виконати одразу дві дії. І ця послуга вже доступна у Дружківському центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Як повідомили у ЦНАПі, отримати дану послугу можуть особи віком від 14 до 18 років, які не зареєстровані у Державному реєстрі платників податків, та мають зареєстроване місце проживання.

Документи подаються особою особисто, її законним представником чи уповноваженою особою.

Для цього достатньо лише звернутися до центру надання адміністративних послуг м. Дружківка та висловити бажання отримати ID-картку з номером платника податків, записатись на прийом, подати необхідні документи і почекати 20 робочих днів.

Перший паспорт у формі картки видається на чотири роки, а номер платника податків залишається на все життя.

Запис на прийом відбувається у телефонному режимі за номерами: (095) 80-70-765, (06267) 5-32-67, або надіславши листа на електронну пошту: [email protected]

Дружківка цнап нова послуга діти отримання перший паспорт номер платник податків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі