Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень

Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень

Сьогодні, 5 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Дружківської міської ради. Розглядалося питання здійснення державної політики щодо підвищення рівня зайнятості населення, зниження безробіття та сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту.

«Хочеться вірити, що найтяжчий період для сфери зайнятості вже позаду. Проте, на жаль, підстав для оптимізму поки що не так вже й багато», - наголосила під час засідання директор Дружківського міського центру зайнятості Людмила Кравченко.

Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень, фото-1

Почала вона з деяких фактів, що визначають специфіку поточного моменту.

Так, введення карантину на території України, спровокувало поступове падіння кількості і вакансій, і резюме шукачів роботи.

Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень, фото-2

Оскільки кількість вакансій знижувалася швидше, то середня кількість шукачів роботи на одну вакансію зростала.

Протягом І півріччя 2020 року кількість безробітних громадян збільшилась майже вдвічі: станом на 1 січня поточного року на обліку у центрі перебував 781 безробітний, а вже станом на 1 липня - 1 358 безробітних.

Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень, фото-3

Протягом 2020 року до центру зайнятості роботодавцями було надано 828 вакансій. У порівнянні з 2019 роком їх кількість зменшилась на 37,4 %.

Під час дії карантину Кабінетом Міністрів України запроваджена низка законодавчих змін, які значно спростили умови реєстрації в службі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю на цей період.

Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень, фото-4

По-перше, забезпечена можливість подання заяв про надання статусу безробітного та допомоги по безробіттю дистанційно, тобто на електронну пошту центру зайнятості, де людині зручно перебувати на обліку. Також зареєструватися як безробітний та оформити допомогу віднедавна можна через онлайн-портал державних послуг «Дія».

По-друге, підвищено з 650 до 1000 грн мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину та протягом 30 днів після його завершення.

Сума максимальної допомоги по безробіттю сьогодні складає 8408 грн. Наразі у Дружківці 1040 осіб отримують допомогу по безробіттю, середній розмір якої складає 3276,92 грн.

По-третє, зареєстрованим у службі зайнятості безробітним допомога призначається з першого дня набуття статусу, навіть тим, хто був звільнений у період карантину за власним бажанням (до карантину звільненим за власним бажанням допомога виплачувалася з 91 дня набуття статусу).

Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень, фото-5

По-четверте, роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили свою діяльність під час карантину, можуть отримати допомогу по частковому безробіттю для покриття витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час.

Середній розмір допомоги по безробіттю в Дружківці наразі складає 3 277 гривень, фото-6

Станом на 1 серпня поточного року таку допомогу у Дружківці отримали 20 роботодавців для 702 працівників та 472 фізичних осіб-підприємців. Сума виплаченої допомоги по частковому безробіттю склала 5,3 млн.грн.

За час карантину роботу вдалося знайти для 427 безробітних Дружківки.

Дружківка зайнятість карантин безробіття стан звіт центр зайнятості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі