• Головна
  • Способи фіксації зубних імплантів
Новини компаній
12:17, 9 липня 2020 р.

Способи фіксації зубних імплантів

Новини компаній

З появою зубних імплантів, у пацієнтів з'явилася можливість отримати красиву посмішку без пошкодження здорових зубів. Процедура встановлення відбувається досить швидко і не приносить больових відчуттів. Суть методу імплантації полягає у встановлені конструкції в кісткову тканину, після чого встановлюється коронка, яка і заміняє відсутній зуб.

Якщо Ви в пошуках стоматолога у Тернополі, який зможе якісно виконати процедуру, звертайтеся у клініку Dental Home. Ми пропонуємо Вам якісне обслуговування і надійне лікування проблем ротової порожнини. Для запису на консультацію, зв’яжіться з адміністратором стоматології за номером телефону +38 098 211 41 62.

На які види поділяють імплантати?

Конструкції прийнято розділяти на одно- і двоетапні.

Перший вид являє собою цілісну структуру, яка складається з абатменту (це технічний елемент, який з'єднує тіло імплантату і керамічної коронки) об'єднаного з внутрішньою частиною кісткової тканини.

Двоетапні зубні імплантанти, складаються з зовнішнього матеріалу, абатменту і фіксуючого гвинту.

Чим відрізняються способи кріплення імплантатів?

Розрізняють такі види фіксації коронок:

1. Цементний. Коронка кріпиться на стоматологічний цемент, завдяки чому забезпечується естетичність конструкції. Це найбільш поширений тип фіксації, оскільки імплантат може довго перебувати в порожнині рота.

2. Гвинтова. Абатмент є каркасом коронки і його кріплення відбувається завдяки стоматологічному гвинту. Перевагою цього методу є точність посадки та мінімальна кількість пошкоджень тканини. Також імплантат можна зняти в разі потреби.

3. Телескопічна. Одна коронка фіксується на абатмент, інша - перебуває у тілі протеза. Такі протези також знімні, але не повністю. Перевагою телескопічних кріплень є комфорт мостовидного протеза і гігієнічність знімного.

Який вид краще обрати?

Кожен з цих видів фіксації має свої переваги. Але остаточний вибір може зробити спеціаліст після первинного огляду. Здійсніть запис на консультацію до спеціалістів Dental Home, і отримайте детальну відповідь на всі Ваші запитання! Тут Ви зможете здійснити безпечну імплантацію зубів у Тернополі за вигідною вартістю. З радістю очікуємо Вашого дзвінка!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоматологія #імплантація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...