• Бажаючих все більше: В Дружківці вже вісім команд виборювали чемпіонський титул з дворового футболу
18:25, 18 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Вчора, 17 серпня, в Дружківці пройшли чергові змагання з дворового футболу на спортивному майданчику зі штучним покриттям ЗОШ № 7.

Організаторами заходу виступили міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради. Це вже другий турнир такого формату за літній сезон.

Перші змагання пройшли 15 липня.

Юнакам такий захід дуже сподобався, тому відразу після закінчення того турніру вони ініціювали проведення наступних змагань.

Бажаючих все більше: В Дружківці вже вісім команд виборювали чемпіонський титул з дворового футболу, фото-1

Майже місяць команди гуртувались, тренувались, придумували назви своїм командам та чекали від організаторів оголошення наступної дати проведення заходу.

Щоб посперечатись за чемпіонство, зібралось вісім дворових команд з різних районів Дружківки (у попередньому турнірі прийняли участь три команди).

Гравців розподілили за віковими категоріями – три команди з 2004 по 2006 роки народження, п’ять – з 2007 по 20013 р.н.

Змагання проходили за коловою системою.

Кожна команда показала згуртованість та справжню волю до перемоги, фізичну витривалість, адже турнир тривав не одну годину.

Після проведення запеклих футбольних баталій результат був наступний: перемогу у старшій віковій категорії виборола команда «Школа баскетболу» (капітан - Кирил Соловій). Друге місце завоювала команда «Вовки» (капітан - Кирил Решетняк), третє – «Туркулець» (капітан – Данило Бухарков).

У молодшій віковій категорії після серії пенальті виборола перше місце команда «Рубін» (капітан – Руслан Рибкін), друге – «Puma» (капітан Олександр Литвиненко), третє – «Леон» (капітан - Іван Фартушенко).

Суддями змагань були Владислав Кривенко та Артур Тараненко, вихованці тренера з футболу Євгена Крайнього.

Всі призери отримали медалі та солодкі подарунки.