В Дружківці розповіли про стан готовності шкіл та дитячих садків до нового навчального року

В Дружківці розповіли про стан готовності шкіл та дитячих садків до нового навчального року

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік. До цієї події готуються всі навчальні заклади Дружківки.

Які заходи проведені, чи готові школи до освітнього процесу розповіла під час засідання виконавчого комітету начальник відділу освіти Світлана Лазебник.

В Дружківці розповіли про стан готовності шкіл та дитячих садків до нового навчального року , фото-1

Вона повідомила, що у 2020-2021 навчальному році в місті будуть функціонувати 10 загальноосвітніх навчальних закладів та три філії Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17.

Очікуваний контингент школярів - близько 5201 учнів 1-11 класів, серед них 530 першокласників, 276 учнів десятих класів. Наповнюваність класів у середньому по місту складає 24,5 учня.

Режим роботи всіх загальноосвітніх закладів міста однозмінний.

«Проводиться робота щодо раціонального комплектування інших класів (груп) навчальних закладів системи загальної середньої освіти», - зазначила очільниця відділу освіти.

Також вона розповіла, що в школах №7 та № 12 працюють два інклюзивних класи, планується відкриття інклюзивного класу в школі № 8.

Протягом вересня планується оновлення матеріально-технічної бази кабінетів початкової освіти, з державного бюджету виділено 1020,993 тис.грн, з міського бюджету 437,57 тис.грн

Щодо дошкільної освіти: у місті діють 10 дошкільних навчальних закладів, в яких виховуються 1 594 дитини; продовжує працювати інклюзивна група в навчально-виховному комплексі № 3, яку відвідують діти з особливими потребами.

Планується відкриття інклюзивної групи в дошкільному навчальному закладі № 35 «Лелека».

На придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для проведення ремонтних робіт, своєчасної підготовки до нового 2020-2021 навчального року виділено: на дошкільні навчальні заклади – 889 990 грн., на загальноосвітні школи– 1 435 675 грн..

На підготовку навчальних закладів до нового навчального року з міського бюджету було виділено 2 453 тис.грн.

Забезпечення підручниками наступне: на початок навчального року учні 1, 2, 3, 5, 10, 11 класів забезпечені на 100 відсотків підручниками, учні 4,7,8 класів забезпечені на – 95%, учні 6 класів на – 76% (у зв'язку зі збільшенням контингенту), як вихід – це використання електронних підручників.

Вирішується питання щодо придбання шкільної документації та класних журналів.

Всі заклади з метою економних витрат енергетичних ресурсів забезпечені на 100 % лічильниками електроенергії, води, тепловими вузлами.

Проведена промивка системи опалення в закладах та перевірка опори ізоляції проведено в закладах на суму 61 500 грн.

Завершені роботи щодо підготовки спортивних майданчиків.

Обладнання відремонтовано та пофарбовано, проводиться покіс трави на територіях закладів.

Стосовно спортивних майданчиків зі штучним покриттям ситуація наступна: ЗШ №7 та гімназія «Інтелект» – роботи завершені; ЗШ №6 - виритий котлован, проведена підсипка подушки щебнем та піском, установлені бордюри. Роботи призупинено.

Кожним закладом розроблені заходи з підготовки до опалювального періоду 2020-2021 навчального року.

В 2020 році в закладах освіти з метою енергозбереження встановлені пластикові вікна- 14 штук.

До відділу освіти належать 2 газових міні-котельні та одна вугільна котельня. Загальна потреба для вугільної котельні на опалювальний період 2020-2021р - 75 тонн твердого палива. Завезено на звітний період – 10,2 т.

На виконання протипожежних та техногенних заходів в закладах освіти були проведені відповідні заходи щодо усунення недоліків.

Роботи щодо підготовки закладів освіти до нового 2020-2021 навчального року тривають, сказала на завершення доповіді Світлана Лазебник.

Дружківка освіта стан готовності навчальний рік доповідь Світлана Лазебник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі