В Дружківці поліпшують умови проживання клієнтів трьох комунальних закладів

В Дружківці поліпшують умови проживання клієнтів трьох комунальних закладів

Ремонтні роботи будівлі колишньої школи-інтернату №1 тривають у Дружківці. Це надасть можливість поліпшити умови проживання для клієнтів трьох комунальних закладів та розширити спектр надання соціальних послуг вразливим верствам населення.

Проект реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України «Модернізація будівлі колишнього загальноосвітнього закладу» для удосконалення рівня надання соціальних послуг та розширення їх спектра на базі комунальних установ («Соціальне містечко»). Про це повідомили в Донецькій облдержадміністрації.

В Дружківці поліпшують умови проживання клієнтів трьох комунальних закладів, фото-1
В Дружківці поліпшують умови проживання клієнтів трьох комунальних закладів, фото-2

Ремонтні роботи дозволять покращити стан будівлі, яка знаходиться біля УСЗН. Це надасть можливість поліпшити умови проживання клієнтів комунальних закладів «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини»; «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги»; «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»: жінок з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, осіб, постраждалих від насилля та торгівлі людьми, тимчасово переміщених осіб, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Поліпшаться й умови праці працівників закладів, які в рамках взаємодії («Соціальне містечко»), розширять спектр надання соціальних послуг вразливим верствам населення.

Дружківка ремонт будівля колишня школа інтернат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі