• Головна
  • 50 тисяч на депозит. В Україні готуються допомагати дітям на майбутнє
14:31, 3 вересня 2020 р.

50 тисяч на депозит. В Україні готуються допомагати дітям на майбутнє

50 тисяч на депозит. В Україні готуються допомагати дітям на майбутнє

В Газеті Верховної Ради Україні оприлюднили інформацію про законопроєкт щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє» (№2801).

Законопроєктом пропонується внести до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» зміни, згідно з якими з 2021 року запровадити новий вид державної підтримки сімей з дітьми – допомогу дитині на майбутнє.

Згідно з проєктом кожна дитина з дня свого народження набуває право на зарахування з Державного бюджету України на депозитний рахунок банківської установи, самостійно обраної її батьками або іншими законними представниками, одноразової державної допомоги в розмірі 50 тисяч гривень, яка стає банківським вкладом на її ім’я до досягнення нею 18 років. Також передбачається можливість зняти ці кошти достроково.

Звичайно, цей проєкт потребує доопрацювання, оскільки він, за попередніми підрахунками Міністерства фінансів, потребує додаткових витрат з держбюджету у розмірі 16 мільярдів гривень. Також потребує уточнення розмір пропонованої допомоги і чи буде поширюватись норма закону на дітей, народжених до його прийняття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Дружківка #новини #законопроєкт #допомога дітям
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...