• Головна
  • В Дружківці почали встановлювати нові контейнери для роздільного збору сміття
13:24, 3 вересня 2020 р.

В Дружківці почали встановлювати нові контейнери для роздільного збору сміття

В Дружківці почали встановлювати нові контейнери для роздільного збору сміття

Як інформує сьогодні Дружківська міська рада, у місті встановлюють контейнери для роздільного збору сміття – пластику, паперу та скла. Старі і непрацюючі контейнери замінюють на нові й сучасні.

Про це повідомив під час засідання виконавчого комітету Сергій Руденко, директор Дружківського комунального автотранспортного підприємства 052805, що здійснює послуги з вивезення побутових відходів на території Дружківки.

Так, у місті діє Програма поводження з відходами на 2019-2022 роки, заходами якої для успішного впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів передбачено: оновлення парку сміттєвозних машин, контейнерного господарства, облаштування контейнерних майданчиків, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та обов’язковий інформаційний супровід населення щодо поводження з відходами.

Відповідно до Програми на 2020 рік заплановано придбання 67 контейнерів коштом місцевого бюджету та місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.

Також на поточний рік заплановано облаштування 25 контейнерних майданчиків.

На сьогодні ДКАТП 052805 власними силами вже переобладнало контейнери кришками та запірною арматурою під систему роздільного збирання відходів.

На контейнерах розміщені наліпки з відповідними написами - пластик, скло тощо. Зокрема, переобладнано 23 контейнери під роздільне збирання та взято в оренду 10 контейнерів для збору скла.

Такі контейнери встановлені на територіях навчальних закладів, лікарень та на мікрорайонах багатоповерхової забудови міста.

Зібрані вторинні відходи передаються фізичній особі підприємцю Лещинському Я.О., зареєстрованому у м. Краматорськ, з яким укладений договір на приймання вторинної сировини.

Система роздільного збирання дозволяє найбільш якісно вилучати вторинну сировину з потоку твердих побутових відходів. Це зменшує кількість відходів, які підлягають захороненню, сприяє розв’язанню екологічних, соціальних проблем та ресурсозбереженню, зменшує екологічний вплив і є вторинним ресурсом.

У Дружківці на сьогодні роздільним збиранням твердих побутових відходів охоплено 7 % населення. Однак переважна більшість громадян з цієї невеликої кількості в повній мірі не сортує побутові відходи.

Сергій Руденко висловив сподівання, що дружківчани підтримають цю ініціативу й сумлінно кидатимуть пластик до пластику, скло до скла та папір до паперу.

Також було повідомлено, що силами підприємства наразі виконуються роботи з поточного ремонту контейнерних майданчиків. Ремонт 33 контейнерних майданчиків обіцяють завершити наприкінці вересня.

Задля виконання ремонтних робіт підприємством закуплені стовпчики, панелі огородження та допоміжні матеріали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #встановлення #нові контейнери #роздільний збір #сміття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...