• Дует майстринь автоспорту з Дружківки здобув «срібло» на ралі XADO DRC (ФОТО)
10:07, 7 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Дует майстринь автоспорту з Дружківки здобув «срібло» на ралі XADO DRC (ФОТО)

У Харківській області біля міста Дергачі відбувся 4-й етап чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів», ралі XADO DRC.

На змагання зареєструвалися двадцять вісім екіпажів у п‘яти класах з одинадцяти областей країни, у тому числі три екіпажі з Донецької області.

Дует майстринь автоспорту з Дружківки здобув «срібло» на ралі XADO DRC (ФОТО), фото-1

Концепція змагань полягала у подоланні учасниками спецділянки шість разів – по три в кожну сторону загальною відстанню 148,2 км.

Приємною новиною етапу XADO DRC став виступ екіпажу №35 у складі Надії Соболєвої і Тетяни Кравцової (ВАЗ-2108, клас Р6) з Дружківки, які після двох змагань «без фінішу» порадували вболівальників своїм виступом - друге місце у своєму класі і 12-е місце в абсолютному заліку.

Всього за результатами змагань дістатися фінішу вдалося лише шістнадцяти екіпажам з двадцяти восьми.

Серед екіпажів, що не фінішували, був і наш екіпаж №40 у складі Миколи Соболєва (м. Дружківка) і Аріни Яровенко (м. Харків), який на першій спецділянці зазнав сходу, але продовжив участь у змаганнях у якості «нульового» екіпажу.