• Головна
  • В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру
11:06, 8 вересня 2020 р.
Надійне джерело

В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру

В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру

Триває реалізація проєкту щодо модернізації будівлі комунального закладу «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини», що розташований у приміщенні колишньої школи-інтернату №1 (біля УСЗН) у місті Дружківка.

Стан ремонтних робіт проінспектували у понеділок, 7 вересня. заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Юлія Костюніна та начальник Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна разом з працівниками управління в м. Дружківка.

В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру , фото-1
В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру , фото-2

Реалізація проєкту триває за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України «Модернізація будівлі колишнього загальноосвітнього закладу» для удосконалення рівня надання соціальних послуг та розширення їх спектра на базі комунальних установ («Соціальне містечко»).

В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру , фото-3
В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру , фото-4
В Дружківці представніки ДонОДА інспектували стан ремонтних робіт обласного соцентру , фото-5

В ДонОДА сподіваються, що ремонтні роботи дозволять покращити стан будівлі, що надасть можливість поліпшити умови проживання клієнтів комунальних закладів «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини»; «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги»; «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»: жінок з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, осіб, постраждалих від насилля та торгівлі людьми, тимчасово переміщених осіб, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На сьогодні проведено ремонтні роботи з облаштування кімнат, кабінетів, відновлення електропостачання, водоводу та каналізації, оздоблення будівлі.

Після ремонту поліпшаться й умови праці працівників закладів, які в рамках взаємодії («Соціальне містечко») розширять спектр надання соціальних послуг вразливим верствам населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #представники ДонОДА #інспектування #ремонтні роботи #донецький обласний #соціальний центр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...