• Головна
  • Три «золота» та «бронзу» здобули легкоатлетки з Дружківки на Всеукраїнських змаганнях (ФОТО)
14:26, 14 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Вихованки тренера Ольги Лук‘янової стали володарками трьох золотих та бронзової медалей на відкритих Всеукраїнських змаганнях ФСТ «Колос» серед юнаків та дівчат 2005/06 року народження, що проходили 11-12 вересня у Вінниці.

Три «золота» та «бронзу» здобули легкоатлетки з Дружківки на Всеукраїнських змаганнях (ФОТО), фото-1

Дружківські легкоатлетки виступали у складі збірної команди Донецької області.

Дар'я Дубенець посіла перші місця в бігу на дистанціях 1500 та 3000 метрів.

Дар'я Сухолад здобула перемогу на дистанції 300 метрів з бар'єрами, а на дистанції 400 метрів прийшла до фінішу третєй.

За крок від п'єдесталу пошани зупинилась Єлизавета Безродна, зайнявши четверте місце у бігу на 400 метрів та п‘яте місце на дистанції 200 метрів.

За словами тренера Ольга Лук’янової, всї дівчата встановили особисті рекорди.

У загальнокомандному заліку легкоатлети Донеччини стали чемпіонами змагань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #спорт #легка атлетика #всеукраїнські змагання #призери #перемога #нагороди