![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
14:06, 15 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО)
![Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відрем... Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Донецький обласний центр «Спорт для всіх» зустрів День фізичної культури і спорту у відремонтованому приміщенні.
Близько п’яти років минуло з моменту реєстрації Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в місті Дружківка. І напередодні Дня фізичної культури і спорту-2020 комунальна установа отримала подарунок – капітально відремонтоване приміщення по вулиці Соборній, 22.
![Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капіталь..., фото-1 Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капіталь..., фото-2 Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капіталь..., фото-3 Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 15 вересня, колектив ДОЦФЗН «Спорт для всіх» привітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.Він ознайомився з умовами, створеними для робочого процесу, і вручив працівникам центру нагороди з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
![Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капіталь..., фото-4 Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капіталь..., фото-5 Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, почесні грамоти управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації отримали головний спеціаліст Артем Пантелєєв та заступник директора Валерій Колоша.
![Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капіталь..., фото-6 Дружківка: Офіс обласного центру «Спорт для всіх» капітально відремонтували (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Листи подяки управління вручено в.о. головного бухгалтера Яні Поваляєвій та директору Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергію Головченку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...