• Головна
  • Три великі пориви виявлені на Другому Донецькому водопроводі
18:20, 21 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Три великі пориви виявлені на Другому Донецькому водопроводі

Три великі пориви виявлені на Другому Донецькому водопроводі

Для проведення аварійних, ремонтно-відновлювальних робіт Другий Донецький водопровід буде зупинено 22 вересня. Про це повідомили сьогодні, 21 вересня, у Донецькій облдержадміністрації.

У зв’язку з цим можливе скорочення подачі води містам Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Торецьк з 6:00 22 вересня до закінчення робіт.

Три великі пориви виявлені на Другому Донецькому водопроводі, фото-1

В обладміністрації нагадали, що Другий Донецький водопровід - головне джерело водопостачання для міст Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також прилеглих сіл і селищ.

Обладнання та мережі Другого Донецького водогону знаходяться в аварійному стані. Втрати води внаслідок проведення активних бойових дій на території Донецької області та значної зношеності водоводів, становить близько 65-70 %, що призводить до графікової подачі води найбільшим містам області, особливо при збільшенні розбору води у літній період часу та зупинки або скорочення подачі води в результаті аварій.

Три великі пориви виявлені на Другому Донецькому водопроводі, фото-2

Нагадаємо, що Верховна Рада України підтримала дорожню карту поліпшення водозабезпечення Донеччини, напрацьовану Донецькою обласною державною адміністрацією, та прийняла 16 вересня Постанову №3835 «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Аварія #пориви #другий донецький #водопровід #скорочення #водопостачання #дружківка #Слов’янськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...