• Головна
  • Дружківка: За допомогою відеозв‘язку фахівці та клієнти центру зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій
11:05, 24 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Дружківка: За допомогою відеозв‘язку фахівці та клієнти центру зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій

Дружківка: За допомогою відеозв‘язку фахівці та клієнти центру зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій

У середу, 23 вересня, у дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM фахівці та клієнти Дружківського міського центру зайнятості взяли участь в загальнообласному ярмарку вакансій «Знайдемо роботу разом!»

Метою цього заходу було оперативне задоволення потреб роботодавців у кадрах, підвищення рівня інформованості населення щодо послуг та можливостей служби зайнятості.

Дружківка: За допомогою відеозв‘язку фахівці та клієнти центру зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій, фото-1
Дружківка: За допомогою відеозв‘язку фахівці та клієнти центру зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій, фото-2

Представники кадрових служб ТОВ «Дружківський машинобудівний завод», ПРАТ «Веско», ГУ Національної поліції в Донецькій області, Донецької дирекції АТ «Укрпошта», ПАТ «Державний ощадний банк України», ТОВ «Дружківський вогнетривкий завод», ТОВ «Дружківський хліб» продемонстрували відеопрезентації своїх підприємств. Вони також прокоментували актуальні вакансії і відповіли на запитання пошукачів роботи.

Фахівці центру зайнятості запропонували їм портфоліо кандидатів на вільні робочі місця.

Дружківка: За допомогою відеозв‘язку фахівці та клієнти центру зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій, фото-3

До заходу приєдналися більш ніж 90 осіб – як дистанційно, так і офлайн на локації, розгорнутій у фойє міського центру зайнятості.

Офлайн-спілкування стало можливим завдяки представникам Дружківського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу», ТОВ «Дружківський вогнетривкий завод», ПРАТ «Грета», ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

Дружківка: За допомогою відеозв‘язку фахівці та клієнти центру зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій, фото-4

Після закінчення офіційної частини ярмарку проводилися і координувалися Скайп-конференції та онлайн-співбесіди між представниками кадрових служб та пошукачами роботи. В них були задіяні 36 осіб, в тому числі 30 безробітних.

Онлайн-презентація профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа», «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри», майстер клас «Технологія побудови співбесіди з роботодавцем, в тому числі засобами онлайнкомунікацій (Skype, Viber, Zoom)» за участю 29 безробітних стали важливою складовою ярмарку.

На завершення заходу проводилося анкетування учасників з використанням Google-форм задля визначення його ефективності.

Дієвість заходу підтвердила 21 укладена з роботодавцями домовленість про подальше працевлаштування після особистого їх спілкування з пошукачами роботи.

Директорка Дружківського міського центру зайнятості Людмила Кравченко підсумувала: «Ярмарок вакансій в дистанційному форматі розширив інформаційне поле тих, хто потребує роботи і тих, хто її пропонує. Така форма спілкування дозволяє мобільно і ефективно вирішувати питання працевлаштування».

Вона побажала учасникам в результаті спілкування дійти згоди і позитивно вирішити поставлені цілі і задачі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #працевлаштування #центр зайнятості #організація #участь #обласний #ярмарок вакансій #відеозв‘язок #презентації #пошук роботи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...