![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
13:39, 25 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО) Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
На площі Молодіжній у Дружківці вчора, 24 вересня, пройшов День відкритих дверей Центру дитячої та юнацької творчості.
Гуртківці та учасники творчих колективів, що працюють у Центрі, розгорнули свої презентації на площі, де демонстрували свою майстерність у вокальному і хореографічному жанрах, а також презентували присутнім примірники своїх робіт, створених власноруч.
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-1 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-2 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-3 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-4 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цьогоріч День відкритих дверей відбувся поза стін ЦДЮТ - це пов'язано з вимогами адаптивного карантину.
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-5 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-6 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-7 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Присутні на святі ще раз переконалися у тому, що учні, об’єднані любов’ю до мистецтва, мають бажання розвивати свої здібності, а щирі і гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-8 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-9 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-10 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крім основних напрямків, в новому навчальному році в ЦДЮТ з'явилися нові. Наприклад, основи комп’ютерних технологій та початкове технічне моделювання.
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-11 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-11](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-12 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-12](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-13 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-13](/dist-assets/images/cap.jpg)
Час минув непомітно. Яскраві виступи юних артистів справили чудове враження на малих та дорослих глядачів та майбутніх гуртовців, які вже напевно зробили свій вибір, яким видом творчості хочуть займатися у вільний від шкільного навчання час.
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-14 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-14](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-15 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-15](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-16 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-16](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-17 Як у Дружківці пройшов День відкритих дверей ЦДЮТ (18 ФОТО), фото-17](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...