• Дівчата та юнаки з Дружківки отримали нагороди обласних змагань з баскетболу
13:42, 28 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Дівчата та юнаки з Дружківки отримали нагороди обласних змагань з баскетболу

Баскетбольні команди юнаків та дівчат з Дружківки отримали медалі обласних змагань з баскетболу.

З 24 по 27 вересня в Маріуполі пройшов чемпіонат Донецької області з баскетболу серед юнаків 2007 року народження.

У змаганнях взяли участь шість команд.

Дружківські спортсмени перемогли однолітків з Маріуполя, але програли спортсменам з Краматорську, які, в свою чергу, програли Маріуполю.

Дівчата та юнаки з Дружківки отримали нагороди обласних змагань з баскетболу , фото-1

У підсумку дружківчани під керівництвом тренера-викладача Андрія Опаренка стали бронзовими призерами змагань.

У складі нашої команди грали: Отдєлєнцев Ілля, Тищенко Богдан, Агрігорой Олександр, Ржавський Артем, Чумаченко Андрій, Бабенко Дмитро, Давиденко Ігор, Хайрулін Гліб, Воробйов Іван, Шкурко Ілля, Карпенко Станіслав.

А у суботу та неділю, 26-27 вересня, у Дружківці відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед дівчат 2007 року народження.

Команда з Дружківки, яку тренерують Галина Данова та Наталя Соболь, здобула перемогу завдяки майстерності таких дівчат, як Огорелкова Марія, Сенікова Дар’я, Кисіль Софія, Прокопенко Вікторія, Марініч Дар’я, Пархоменко Мар’яна, Фаренік Ірина, Няч Аліса, Гладкова Анастасія, Шаповалова Марія, Вінокурова Софія, Ульянко Анастасія.

Друге місце посіли краматорські баскетболістки, а третє місце у дівчат з Мирнограду.