• Головна
  • У Дружківці діти малювали Музику (ФОТО)
18:54, 1 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У Дружківці діти малювали Музику (ФОТО)

У Дружківці діти малювали Музику (ФОТО)

Осіння пора року – чи не найкращий період для творчості. Можливо, саме тому в перший день жовтня світова спільнота святкує Міжнародний день музики.

Сам термін «Музика» має давньогрецьке коріння, та у перекладі означає «Свято муз». Видатний філософ античності Платон писав: «Музика надихає весь світ, наділяючи душу крилами, придає життя та веселощів усьому живому… Саме музику можна назвати втіленням всього прекрасного і величного».

За легендою, стародавні музиканти античної Греції, перед створенням або виконанням власних творів, зверталися з молитовних проханням до Муз, які дарували їм натхнення. Тож і нині крилатий вислів «прихід музи» часто можна зустріти в усіх сферах мистецтва, не лише у музиці, але і у літературі та живописі.

Музика – це один із небагатьох видів мистецтва, який відіграє надзвичайно важливу роль у житті кожної людини. На думку багатьох вчених, саме слухання музики впливає на емоційний стан та настрій людини, може покращувати ефективність роботи або навчання, розвивати креативність та надихати на нові ідеї.

Незважаючи на те, що музика завжди була Королевою мистецтва, ідея відзначення Дня музики з’явилася лише наприкінці ХХ століття, коли у 1975 році, за ініціативою Міжнародної Музичної ради (під патронатом ЮНЕСКО), за сприяння видатного скрипаля-віртуоза Ієгуді Мєнухіна та композитора Дмитра Шостаковича, було прийняте рішення про щорічне святкування.

У Дружківці діти малювали Музику (ФОТО), фото-1

Сьогодні у Секторі сучасного мистецтва Донецького обласного художнього музею, що працює у приміщенні Дружківського будинку культури «Етюд», було проведено культурно-мистецький захід до Міжнародного дня музики під назвою "Музика - загальна мова людства".

У Дружківці діти малювали Музику (ФОТО), фото-2

У заході взяли участь вихованці Дружківської мистецької школи.

Юні художниці вперше спробували намалювати свої думки та враження, які були навіяні музичними творами у виконанні саксофоніста Дениса Пастушина.

У Дружківці діти малювали Музику (ФОТО), фото-3
У Дружківці діти малювали Музику (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #свято #день музики #обласний #художній музей #будинок культури #етюд #мистецька школа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...