• Головна
  • Переважна більшість мешканців Дружківки готова сортувати сміття - опитування
18:40, 8 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Переважна більшість мешканців Дружківки готова сортувати сміття - опитування

Переважна більшість мешканців Дружківки готова сортувати сміття - опитування

У Дружківці встановлюють контейнери для роздільного збору сміття – пластику, паперу та скла. З цього приводу 26 вересня ми провели опитування серед користувачів сайту 06267: чи готові ви сортувати сміття та викидати його окремо? Варіантів відповідей було всього три: так, ні, не вирішив.

У опитуванні взяли участь 72 користувача.

У підсумку виявилося, що переважна більшість - 90,3 % - готові сортувати сміття.

Не готові до цього 8,3 % опитуваних.

Не вирішили тільки 1,4 % взявших участь у опитуванні.

Як ми раніше повідомляли, у місті діє Програма поводження з відходами на 2019-2022 роки, заходами якої для успішного впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів передбачено: оновлення парку сміттєвозних машин, контейнерного господарства, облаштування контейнерних майданчиків, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та обов’язковий інформаційний супровід населення щодо поводження з відходами.

Відповідно до Програми на 2020 рік заплановано придбання 67 контейнерів коштом місцевого бюджету та місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.

Зібрані вторинні відходи передаються фізичній особі підприємцю Лещинському Я.О., зареєстрованому у м. Краматорськ, з яким укладений договір на приймання вторинної сировини.

Система роздільного збирання дозволяє найбільш якісно вилучати вторинну сировину з потоку твердих побутових відходів. Це зменшує кількість відходів, які підлягають захороненню, сприяє розв’язанню екологічних, соціальних проблем та ресурсозбереженню, зменшує екологічний вплив і є вторинним ресурсом.

У Дружківці на сьогодні роздільним збиранням твердих побутових відходів охоплено 7 % населення. Однак переважна більшість громадян з цієї невеликої кількості в повній мірі не сортує побутові відходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #сортування сміття #контейнери #роздільний збір #отовність #опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...