Новини компаній
11:20, 16 жовтня 2020 р.

Гранітні ступені для сходів

Новини компаній

Громадську будівлю і приватний будинок неможливо уявити без такого функціонального конструктивного елементу, як сходи. Сходам надається важливе значення при проектуванні і будівництві будівель. Найчастіше вони несуть не тільки практичну, але і декоративну складову, є головним акцентом в інтер'єрі або екстер'єрі споруди. Найбільшому навантаженню піддаються опорні деталі сходів, особливо ступені. Замовити виготовлення сходів з граніту ви можете тут!

При великий прохідності ступені з неякісного матеріалу можуть швидко прийти в непридатність. Використання високоміцних порід натурального каменю при виготовленні ступенів дозволить збільшити експлуатаційний термін виробу, надати йому презентабельний вигляд.

Головним елементом будь-яких сходів є ступені. Вони більш схильні до механічного навантаження і різних зовнішніх впливів. Це стосується як внутрішніх інтер'єрних сходів, що знаходяться в приміщенні, так і зовнішніх.

Відмінні якості граніту

Граніт вважається ідеальним будівельним і лицювальним матеріалом з двох головних причин:

  • естетична привабливість каменю,
  • високі технічні якості.

Граніту не страшні механічні пошкодження. Поверхня каменю не схильна до сколів і подряпин, стійка до сольових розчинів і реагентів, витримує високі і низькі температури, що не розтріскується і не втрачаючи своєї форми. Цей матеріал один з найпопулярніших у вуличній обробці. З нього виготовляють фасади, доріжки, лавки. Ось чому сходи з граніту - це виріб на століття.

Види ступенів з граніту

Сходи з граніту можуть мати дзеркальну або матову поверхню. Для запобігання ковзання камінь піддають спеціальній термообробці. Які види ступенів з граніту існують:

  • Прямокутні ступені. Класичний варіант, доречний в кожному інтер'єрі.
  • Фігурні щаблі. Застосовуються в інтер'єрі та екстер'єрі парадного входу.
  • Забіжні і кутові ступені. Застосовуються в інтер'єрі, на гвинтових сходах.
  • Напівкруглі ступені. Часто використовуються для ганку, входу в будівлю.

Крім необхідних технічних вимог до виготовлення ступенів, важливо пам'ятати і про естетичну складову. Адже цей елемент споруди практично завжди розміщується на увазі, будучи головним акцентом будівлі.

Серед великого кількості матеріалів усіма вищеназваними якостями володіє натуральний камінь. Саме цей матеріал додасть індивідуальність виробу. Він виділить його із загальної маси і збереже презентабельний вигляд протягом багатьох років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...