• Донецькій Шахтар обіграв Реал Мадрид у Лізі Чемпіонів
11:21, 22 жовтня 2020 р.

Донецькій Шахтар обіграв Реал Мадрид у Лізі Чемпіонів

Реал Мадрид і Шахтар зійшлися в матчі першого туру Ліги чемпіонів. Донецька команда виграла з рахунком 3:2.

Незважаючи на серйозні кадрові проблеми (через COVID-19 частина футболістів не змогла взяти участь у матчі), українська команда зуміла створити сенсацію і перемогти.

Вже у першому таймі Шахтар шокував усіх глядачів - три голи за 13 хвилин. Отримати впевнену перевагу донеччанам дозволили результативні удари Тете і Манора Соломона, а також автогол Рафаеля Варана.

У другій половині гри Реал щосили намагався врятувати ситуацію. Іспанцям вдалося навіть забити у відповідь три голи, але один з них після перегляжу повтору, не зарахували.